Szukaj

Małgorzata Roznek z milionem fanów na Instagramie! Gwiazda podziękowała internautom sepleniąc! Co się stało? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek ma milion obserwujących na Instagramie. Gwiazda podziękowała swoim obserwującym za tak duże zainteresowanie. Przy okazji nieco sepleniła. Zobacz, co się stało. 
Małgorzata Rozenek - Instagram

Małgorzata Rozenek - Instagram

Małgorzata Rozenek, to jedna z popularniejszych polskich gwiazd nie tylko na żywo, ale także w sieci. Niemal każdy post, który umieści na swoim Instagramie, cieszy się sporym zainteresowaniem wśród jej fanów, którzy dają serduszka i aktywnie komentują każdy z wpisów.

Okazuje się, że we wtorek Małgosia zgromadziła aż milion obserwujących. Z tej okazji gwiazda nagrała filmik na Instastory, w którym podziękowała fanom za zaangażowanie:

Strasznie się cieszę, strasznie się cieszę, bo jest milion – zaczęła gwiazda.

Niemal od razu można było usłyszeć, że gwiazda nieco sepleni. Co się stało? Odpowiedź pojawiła się niemal błyskawicznie. Perfekcyjna tego samego dnia udała się do dentysty i w momencie, w którym nagrywała filmik, wciąż trzymało ją znieczulenie:

Nawet w świecie miliona na Instagramie trzeba chodzić do dentysty. Jak zejdzie znieczulenie, powiem Wam jakie mam dla Was niespodzianki, ostatnie newsy, prezenty. Strasznie Wam dziękuję, że jesteście ze mną i że jest Was aż tylu! – zakończyła filmik gwiazda.

We wtorek Rozenek dołączyła do jednych z popularniejszych polskich gwiazd. Oprócz niej, ponad milion obserwatorów mają także: Anna Lewandowska, Wojciech Szczęsny, a także Kuba Wojewódzki.

Zobacz: Dzisiejszy finał „Projektu Lady” będzie należał do Małgorzaty Rozenek! Gwiazda wystąpi w wyjątkowej kreacji! Mamy zdjęcia

Zobacz: Małgorzata Rozenek zabrała finalistki „Projektu Lady” do „Dzień Dobry TVN”! Wszystkie wyglądały jak jej klony!

Zobacz: Jacek Rozenek w pierwszym wywiadzie po udarze: „Byłem w stanie terminalnym”. Jak dzisiaj wygląda?


Małgorzata Rozenk - milion obserwujących

Małgorzata Rozenk - milion obserwujących

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek

Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-Radomska – finał Projekt Lady 4

Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek, Irena Kamińska-Radomska – finał Projekt Lady 4

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×