Szukaj

Małgorzata Rozenek rozpoczęła wakacje w Austrii! Nawet na środku pola wygląda jak na czerwonym dywanie!

Malgorzata Rozenek wykorzystała chwilę wolnego i wraz z całą rodzina wyjechała na wakacje. Zobaczcie jej niesamowity outfit! ta kreacja od znanej projektantki przechodzi do historii po raz drugi.

Małgorzata Rozenek własnie rozpoczęła swoje upragnione wakacje. Całą rodziną wybrali się w daleką podróż. W samochodzie, którym podróżują z ledwością wystarczyło miejsca na wszystkich uczestników podróży. Małgosia i Radek Majdan zabrali ze sobą dzieci – Stasia i Tadka oraz liczną gromadkę czworonogów. To są dopiero rodzinne wakacje! Wszyscy w komplecie, przed nimi pusta droga i chwile spędzone w otoczeniu najbliższych. Czy można chcieć więcej? Oczywiście, że można! Małgorzata Rozenek to bezapelacyjna perfekcjonistka. Nawet po środku pola wygląda jakby zaraz miała wejść na czerwony dywan. Podobno mówi się, że nie prawdziwa gwiazda nie zakłada tego samego outfitu dwa razy, ale wobec takiej projektantki można go nosić nawet codziennie.

Małgorzata Rozenek właśnie pochwaliła się zdjęciem z rodzinnych wakacji na swoim Instagramie. Celebrytka wygląda obłędnie! Ma na sobie stój od jednej z najbardziej cenionych projektantek – Evy Minge! Już kiedyś mogliśmy podziwiać ją w tej stylizacji podczas porannej wizyty w studiu Dzień dobry TVN. Fani oszaleli na punkcie tego outfitu i zaraz po zakończeniu się programu wypytywali Małgosię, gdzie można kupić jej stylizację. W dzisiejszych czasach Instagram jest fantastycznym miejscem do reklamowania produktów. Przepis jest banalnie prosty, ale wielu dalej nie zna przepisu na perfekcyjną recepturę. My dzięki Małgosi już ją znamy. Potrzeba świetnej gwiazdy, rewelacyjnego stroju i mnóstwo dobrego stylu. Celebrytka wie o tym doskonale ponieważ poza kontraktami reklamowymi i udziałami w programach telewizyjnych to właśnie Instagram jej dodatkowym źródłem dochodu gwiazdy. Tymczasem mamy nadzieje, że Małgosia naładuje akumulatorki w przepięknej Austrii i spędzi ten czas z najbliższymi.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zaserwowała internautom gorącą sesję swojego ślicznego biustu! W sieci zawrzało!

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah z mężami na przyjęciu u ambasador USA. Zobaczcie ich odjechane kreacje

Zobacz: Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem! Photoshop aż razi w oczy! Oto, co sobie poprawia “Perfekcyjna”

 

 


Małgorzata Rozenek w gwiazdorskich okularach

Małgorzata Rozenek w gwiazdorskich okularach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w luksusowych stylizacjach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w luksusowych stylizacjach

Małgorzata Rozenek z rodziną na wakacjach w Austrii - Instagram

Małgorzata Rozenek z rodziną na wakacjach w Austrii - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×