Szukaj

Małgorzata Rozenek kupiła rower w sam raz dla gwiazdy jej formatu. Cena i design zwalają z nóg

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z uśmiechem zachęca do jazdy na rowerze. Wybrała naprawę luksusowy egzemplarz za ponad 2 tysiące złotych.

Małgorzata Rozenek odkąd poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka, bardzo chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami prezentującymi jej powiększający się ciążowy brzuszek. Zarówno ona, jak i Radek Majdan nie ukrywali swojego wielkiego szczęścia i oboje wypełniali okres oczekiwania uroczymi postami.

Aktualnie mały Majdan jest już na świecie, co więcej już od pierwszych chwil po urodzinach podbił serca wszystkich. Henio to prawdziwy król internetu. Z całą pewnością można go nazwać najbardziej rozchwytywanym dzieckiem show-biznesu.

Małgorzata w sprawie ciąży nie miała nic do ukrycia. Ujawniła nawet, ile przytyła w jej trakcie. Zaraz po porodzie oznajmiła natomiast, że zamierza wrócić do pełni formy, jednak zrobi to w swoim tempie. Jak zdradziła wtedy, zostało jej jeszcze 10 kilogramów. Ostatnio dostała zielone światło od lekarzy i z ochotą wróciła do treningów. Na szczęście Henio jest dzieckiem, które nie sprawia żadnych problemów, więc zadanie jest zdecydowanie bardziej ułatwione.

Małgorzata Rozenek dba o formę na rowerze. Ile kosztuje jej model?

Perfekcyjna Pani domu swoją aktywność fizyczną rozpoczęła pod okiem profesjonalistki. Nic nie zostawiła przypadkowi. Gwiazda ma sporo zapału i chętnie dzieli się postępami ze swoich ćwiczeń w sieci. Nie ukrywa także tego, że w swojej walce wspiera się zabiegami u profesjonalistów. Ostatnio na jej Instagramie widzieliśmy relację z wizyty w salonie.

Dziś Rozenek postanowiła zrezygnować z auta i zachęcić swoich fanów do aktywności na rowerze. Opublikowała post i pokazała, na czym aktualnie jeździ. Jak dodała w opisie, przesiadła się na rower dla planety, zdrowia oraz urody.

Dzień dobry. Nie zawsze trzeba jeździć autobusem, samochodem, szczególnie w taką pogodę. Ja się dziś przesiadłam na rower, dla planety, zdrowia i urody. Miłego dnia kochani – napisała.

Rower Małgorzaty Rozenek to Embassy. Modelu, którym jeździ gwiazda, nie znaleźliśmy na stronie, jednak podobne kosztują nawet 2 699 złotych. Być może ten egzemplarz został spersonalizowany pod specjalne potrzeby Gosi.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Rower Embassy

Rower Embassy

Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji

Małgorzata Rozenek w luksusowej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×