Małgorzata Rozenek zatopiona w pościeli regeneruje siły po porodzie: „Tak teraz wygląda idealna sobota”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie pokazała kolejne zdjęcie. Zatopiona w pościeli, regeneruje siły. Jak na jej wpis zareagowali internauci? 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, którego pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci kilka godzin po porodzie. Od tego momentu małżonkowie nie ukrywają swojego szczęścia. W mediach społecznościowych regularnie ukazują się nowe zdjęcia Henryka. Niemal każde rozczula internautów.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda idealna sobota

Małgorzata Rozenek kolejny post na Instagramie udostępniła w sobotnie popołudnie. Pozuje w łóżku, w rękach trzyma tablet. Niedaleko niej leży jeden z jej psiaków, a także Henio, który śpi w najlepsze. Jak zdradziła Perfekcyjna w opisie pod zdjęciem, dziecko sporo zmienia:

Tak teraz wygląda idealna sobota. Jak to się wszystko zmienia. Spokojnego weekendu kochani.

Na post reagują internauci. W komentarzach doceniają uroczy kadr i pozostawiają mnóstwo komplementów pod adresem mamy i synka:

  • Ale ten pies nie odstępuje małego na krok widzę 🙂 tamten mniej, ale ten zakochany.
  • Też przed chwilą położyłam się koło swojego synka, bo się obudził i chciałam, żeby jeszcze chwilę pospał. To najdziwniejsze momentu i trzeba je doceniać no bardzo szybko mijają! Cudownego i słonecznego weekendu dla Was!
  • Przepięknie! Moja sobota wygląda tak samo. Pozdrawiam cieplutko.

Rozenek regeneruje siły przed intensywnym czasem. Chociaż zapowiadała długi urlop macierzyński, zaledwie dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan programu Projekt Lady. Pierwotnie zdjęcia miały ruszyć w marcu i potrwać do połowy kwietnia, ale epidemia wszystko pokrzyżowała:

Miałam dzięki temu piękną, książkową końcówkę ciąży, co bardzo ucieszyło mojego lekarza prowadzącego, który się śmiał, że trzeba było światowej pandemii, żebym zaczęła się zachować jak kobieta w ciąży – informowała Małgorzata na Instagramie.

Nowe odcinki programu zostaną wyemitowane prawdopodobnie już jesienią.


Małgorzata Rozenek regeneruje ciało po ciąży

Małgorzata Rozenek regeneruje ciało po ciąży

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×