Szukaj

Małgorzata Rozenek z całą rodziną w „Vivie!” odsłania kolejne macierzyńskie sekrety. Wybraliśmy najlepsze fragmenty wywiadu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wraz z dziećmi pojawili się na okładce nowego numeru magazynu Viva! Uroczej sesji zdjęciowej towarzyszył wywiad, w którym małżonkowie wypowiedzieli się m.in. o rodzicielstwie. Co zdradzili?

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą po raz trzeci. Gwiazda długo nie miała okazji cieszyć się urlopem macierzyńskim. Dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy, pojawiając się na planie Projektu Lady. Od tego momentu nie narzeka na brak zajęć. Podejmuje się ciekawych projektów, publikuje posty w social mediach, bierze udział w kampaniach reklamowych.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi w magazynie Viva!

Małgorzata udziela też wywiadów, w których odsłania wybrane kulisy z życia prywatnego. W najnowszym dla magazynu Viva! towarzyszył jej Radosław Majdan. Małżonkowie wypowiedzieli się m.in. na temat Henia, zdradzając, że żyją w ciągłym zachwycie nad synkiem:

Zanim pojawił się Henio, przyjaciele mówili mi, że narodziny dziecka są jak piorun. Wszystko się potwierdziło, ale emocje, które temu towarzyszą, trzeba przeżyć samemu. Myślę, że ci, którzy mają dzieci czują w stu procentach, czym jest te sześć kilogramów szczęścia i miłości. Dziecko sprawia, że stajemy się lepsi — komentuje Radosław Majdan.

Małgorzata i Radosław mówią zgodzie, że swoje dziecko poznaliby w tłumie innych. Majdan ujawnił, kiedy Henio przypomina jego, a kiedy Małgosię:

Jak się złości, jest podobny do mnie, kiedy się uśmiecha, do Małgosi.

Synek Rozenek i Majdana niedawno pojawił się w ich życiu. Radosław powiedział, że jest ogromnie wdzięczny żonie za poświęcenie i fakt, że się nie poddała:

Małgosia zdawała sobie sprawę, że wspólne dziecko będzie dla nas wielkim szczęściem. […] Nie załamała się, tylko cały czas twardo stałą na stanowisku, że musimy zrobić wszystko, żeby finał okazał się szczęśliwy. I udało nam się. Więc kocham ją tak samo mocno i czuję bezgraniczą wdzięczność za to, co dla mnie zrobiła.

Nie jest tajemnicą, że Radosław był piłkarzem. Czy syn pójdzie w jego ślady? Małgorzata Rozenek mówi, że jak jeszcze była w ciąży, zauważyła, że jej mąż ma na to nadzieję:

Poszliśmy na USG i na zdjęciu Henryś miał szeroko rozłożone paluszki u dłoni. Radosław na to z zadowoleniem: „Ooo, to jest szeroki rozstaw palców, będzie bramkarzem”. Myślałam, że żartuje, patrzę na niego, a on jest śmiertelnie poważny (śmiech).

Rozenek dodała, że nie planują ochrzcić syna:

Śmiejemy się z Radziem, że Henryk będzie lewakiem. Jest wegetarianinem od urodzenia, z in vitro, nieochrzczony, Europejczyk, jego rodzice wspierają środowiska LGBT. Bardziej na lewo już chyba nie ma nic — mówi Rozenek.

Pomimo upływu czasu, Małgosia i Radosław tworzą bardzo zgrany duet. Jak przyznają zgodnie, nie ma na to złotego środka. Wszystko w ich relacji układa się naturalnie:

U nas nikt na nic się nie umawiał. Nie było tak, że dzieliliśmy się obowiązkami: w poniedziałek ja robię to, we wtorek ty tamto. Radosław instynktownie przejął pewne rzeczy, inne ja. On odbiera chłopców ze szkoły, ale nie umie obsłużyć pralki. Ja uwielbiam robić rzeczy, które są związane z domem — mówi Rozenek.

Perfekcyjna powiedziała też, jak zmieniło się jej podejście do macierzyństwa:

Cały czas, kiedy zachwycam się Heniem, mam w tyle głowy czujnik, który uświadamia mi, że nie chciałabym, aby moi starsi synowie mieli poczucie, że dla mamy jest fajniej niż wtedy, kiedy oni byli mali. Więc nie powiem, że teraz jest fajniej. Ale masz rację, że to jest zupełnie inne macierzyństwo. Kiedy urodziłam chłopców, byłam młoda, nie pracowałam, całkowicie skupiałam się na dzieciach. […] Teraz mam pracę, pomoc przy Heniu, cieszę się zaletami posiadania dziecka.

Całość rozmowy można znaleźć w nowym numerze magazynu Viva!, który do sprzedaży trafił w czwartek.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce magazynu Viva!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce magazynu Viva!

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×