Szukaj

Rozenek i Majdan w końcu to zrobili! Pokazali, co dostali po narodzinach Henia. To prezent wielkości wanny!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Instagramie pochwalili się prezentem, który dostali po narodzinach Henia. Jest imponujących rozmiarów. O czym mowa?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w czerwcu zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, Henia, którego pierwsze zdjęcia obiegły media chwile po porodzie. Od tego momentu małżonkowie co jakiś czas dzielą się nowymi fotografiami syna, zachwycając niejednego internautę.

Henryk od pierwszych chwil życia otacza się luksusem. Rodzice przygotowali dla niego stylowy pokoik, który wyposażyli w piękne meble, a także pięć wózków, w których będzie leżał podczas spacerów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dostali prezent po narodzinach Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w momencie, gdy zostali rodzicami, otrzymali mnóstwo gratulacji od internautów i zaprzyjaźnionych osób. W ich ręce trafiło też sporo prezentów, o czym jakiś czas temu donosił Fakt. Tabloid informował, że kurierzy to regularni goście w domu świeżo upieczonych rodziców:

Kolejny dzień ręce kurierów uginały się od prezentów dla narodzonego zaledwie tydzień temu synka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Trzeba przyznać, że Henio od pierwszych chwil na świecie przekonał się, co to znaczy dostatek. […] Ostatnio wśród naręcza prezentów znoszonych do domu Majdanów można było zauważyć np. wielką matę z przyczepionymi do niej pluszakami — czytamy w tabloidzie.

Małgorzata pokazała jeden z prezentów, który dostali po narodzinach syna. Na Instagramie pozuje z mężem i ogromnym bukietem kwiatów. W opisie dziękuje za wszystkie przejawy serdeczności, jakie doświadcza w ciągu ostatnich dni:

Chcielibyśmy bardzo w imieniu swoim i Henryczka podziękować za wszystkie wspaniale prezenty i kwiaty, które od dwóch tygodni do nas spływają. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, że otacza nas tylu wspaniałych i pozytywnych ludzi. Bardzo Wam dziękujemy.

Internauci w komentarzach zachwycają się pięknym bukietem, zauważają, że jest imponujących rozmiarów. Wielkością dorównuje wannie:

 • Taki bukiet to chyba w wannie trzeba trzymać.
 • Ooo widać, że jest moc i noc przespana. Bukiet perfekcyjny, nie mogło być inaczej.
 • Piękniejszego bukietu w życiu na oczy nie widziałam!

Trzeba przyznać, że kwiaty są naprawdę piękne.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali prezent

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali prezent

Małgorzata Rozenek - śpiący Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek - śpiący Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  doklanie tak! ohyda

 • Gość pisze:

  Przecież nikt nie zmusza do czytania o nich…Wiadomo, że mają kasę za reklamowanie i z tego też żyją.Trzeba ewentualnie przeczekać a póki co cieszyć się ich szczęściem. Maleństwo cudne, można oglądać godzinami.

 • katarzyna pisze:

  Po tym nachalnym, natrętnym, uporczywym opisywaniu ich życia, pokazywaniu d..y, domu, dzieci, narodzin małego, stali się tak obleśni obydwoje, że niedobrze mi się robi jak widzę tylko „Rozenek” albo „Majdan”. Fuuuuj

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×