Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan muszą przełożyć datę ślubu? Jest komentarz mamy sportowca

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają się pobrać w najbliższych miesiącach. Jak informuje „Super Express”, para już kilka tygodni temu mówiła, że ma przygotowane zaproszenia.

W grudniu oboje chwalili się, że przed sylwestrem rozdadzą zaproszenia na ślub. Niestety, nikt ze znajomych nie dostał zaproszenia ani informacji, czy ceremonia w ogóle się odbędzie. Minął styczeń i dalej nic nie wiadomo. Zakochani milczą jak grób – twierdzi informator gazety. – Małgosia twierdzi, że najpierw musi skończyć zdjęcia do programu „Piekielny hotel”. Tyle że tych zdjęć nie ma aż tak dużo. Na wiosnę na pewno będzie miała więcej czasu dla siebie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zaręczyli się!

„Super Express” skontaktował się z mamą piłkarza. Także ona nie wie czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyznaczyli późniejszą niż pierwotnie planowali datę ślubu.

Ja nie wiem, co z tym ślubem. Nie rozmawiałam ostatnio o tym z Radkiem – powiedziała.

Być może faktycznie narzeczeni ze względów na ilość obowiązków zawodowych zdecydują się przełożyć datę ślubu. Z drugiej strony może im bardzo zależeć aby datę ceremonii ukryć przed mediami, dlatego poinformują gości o uroczystości na chwilę przed nią. Tak robi wiele par znanych w show-biznesie, chcąc uniknąć niechcianych fotoreporterów na przyjęciu.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×