Szukaj

Małgorzata Rozenek chwali się porankiem z mężem, internautka pisze o oszustwie. Zareagowała

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek w sobotę dodała nowe zdjęcie z Radosławem Majdanem. Jedna z internautek w komentarzu pisze o oszustwie. Jakim?

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą po raz trzeci. Gdy urodziła Henia długo nie cieszyła się urlopem macierzyńskim. Dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan Projektu Lady. Od tego momentu gwiazda angażuje się w nowe, ciekawe projekty. Niedawno dołączyła do jury programu Top ModelJej stylizacja, a właściwie niebotycznie wysokie buty, przyciągają uwagę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o poranku

Rozenek każdą wolną chwilę poświęca najbliższym. Tak jak w sobotę, gdy poranek spędziła z mężem, Radosławem Majdanem. Para nie tylko siedziała na tarasie i delektowała się kawą, ale także przeglądała prasę. Małgorzata ubrała się w niebieską koszulę. Połączyła ją ze spiętymi włosami, a także okularami. W opisie podkreślała, że lubi chwile takie jak te:

Poranny przegląd prasy. Uwielbiam takie weekendy. Miłego dnia Kochani.

Internauci w komentarzach nie ukrywają zachwytu. Piszą, że małżonkowie tworzą świetny duet:

  • Uwielbiam was takich codziennych.
  • Malgosiu, jak pięknie wyglądasz, piękna cera. Fenomenalnie.
  • Tak patrzę na Was i bardzo się cieszę, że jesteście tacy szczęśliwi. Ja też mam swojego „Pysiule” i właśnie teraz tak samo wyglądamy.🤣 Luz, kawka i ten spokój.

Jedna z obserwujących profil Małgosi wykorzystała okazję i napisała, że wizerunek gwiazdy został bezprawnie wykorzystany:

Czy Pani wie, że została Pani pozwana za szybkie schudnięcie? Taka reklama pojawiła się dzisiaj.

Rozenek zareagowała niemal natychmiast. Odradza internautom korzystanie z usług firmy oferującej preparaty na odchudzanie:

To oszustwo.

Warto dodać, że chociaż Małgorzata próbuje wrócić do formy sprzed ciąży, o swoją sylwetkę dba m.in. poprzez ćwiczenia. Zdarza się, że mamie przygląda się synek, Henio. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tuż o poranku

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tuż o poranku

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×