Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska
Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta...

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!
Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas spotkania w USA!

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką Melanię Trump podczas...

Historyczna chwila! Mega seksowna Agata Duda przyćmiła skromniutką...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy
Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał na nogach wracając z imprezy

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo stał...

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży...

Dziś wtorek, 18.09.2018

Małgorzata Rozenek przyznała ile przytyła w ciąży! To pierwszy raz kiedy szczerze o tym mówi! „Potwornie mnie to zdołowało”

Małgorzata Rozenek przyznała ile ważyła w ciążyMałgorzata Rozenek przytyła 30 kilo w ciąży

Małgorzata Rozenek uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Świetna sylwetka, włosy, które wzbudzają zazdrość wielu kobiet i oryginalna uroda gwiazdy TVN-u sprawiają, że jej fanki nie raz i nie dwa zalewały jej social media pochlebnymi komentarzami. Perfekcyjna ostro pracuje nad swoją figurą, nieustannie chodzi na treningi, trzyma zdrową dietę i wciąż może pochwalić się kształtami, jakich próżno szukać u niejednej nastolatki. Trudno więc uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu zmagała się z nadwagą.

Jak wyznała w rozmowie z Onetem, ciąża była dla niej niezwykle trudnym okresem pod kątem akceptacji samej siebie. Od kiedy związała się z Radosławem Majdanem, nie znika z pierwszych stron gazet, chętnie chwali się ciałem w bikini i robi zawrotną karierę, ale małżeństwo z Jackiem Rozenkiem nie było dla niej tak szczęśliwym okresem:

Miałam szczęście do mężczyzn i dlatego nigdy nie czułam, że wyglądam źle. I kiedy teraz patrzę na zdjęcia sprzed lat, zachodzę w głowę, jak mogłam myśleć, że to mogło się komuś podobać, to przecież wtedy byłam przekonana, że tak jest. Widzę tę zmianę, która we mnie zaszła, ale nie myślę o niej w kategorii, że wtedy było źle – mówiła

Po raz pierwszy wyznała również, że podczas ciąży przytyła aż 30 kilogramów! Nic dziwnego, że nie wspomina tych chwil w swoim życiu z uśmiechem:

Miałam przez chwilę problem po urodzeniu dziecka, kiedy bardzo dużo przytyłam w ciąży, ponad 30 kilo. Długo zrzucałam pomimo ogromnego wysiłku, diety, ćwiczeń i ten moment bardzo pamiętam, bo mnie potwornie zdołował – wyznała gwiazda

Trudno w to uwierzyć patrząc na jej idealną sylwetkę, ale z drugiej strony jest to też nadzieja dla wszystkich kobiet, które zmagają się z podobnym problemem. Jeśli Perfekcyjnej się udało, to wy też możecie odzyskać boskie kształty!

Gwiazdy oceniły kolekcję MARLU na wiosnę i lato 2018. Małgorzata Rozenek nie mogła wyjść z podziwu: „Uwielbiam!” [WIDEO]

Dzikie zachowanie Małgorzaty Rozenek w „Iron Majdan” oburzyło Afroamerykanów! Radek za to był rozbawiony w najlepsze [WIDEO]

REWELACJA! Małgorzata Rozenek wystrzeliła wiosenną torpedę stylizacyjną! Tak zaskakujące buty do takiego kompletu mogła założyć tylko ona!Czy ćwiczysz regularnie?

Komentarzy: 1


Gość | 18 marca 2018, 23:47

I co ona myśli, że teraz się podoba jako dzidzia piernik haha?!


Dodaj komentarz
×