Małgorzata Rozenek przyznała ile przytyła w ciąży! To pierwszy raz kiedy szczerze o tym mówi! „Potwornie mnie to zdołowało”

Małgorzata Rozenek przyznała ile ważyła w ciąży

Małgorzata Rozenek przyznała ile ważyła w ciąży

Małgorzata Rozenek przytyła 30 kilo w ciąży

Małgorzata Rozenek uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Świetna sylwetka, włosy, które wzbudzają zazdrość wielu kobiet i oryginalna uroda gwiazdy TVN-u sprawiają, że jej fanki nie raz i nie dwa zalewały jej social media pochlebnymi komentarzami. Perfekcyjna ostro pracuje nad swoją figurą, nieustannie chodzi na treningi, trzyma zdrową dietę i wciąż może pochwalić się kształtami, jakich próżno szukać u niejednej nastolatki. Trudno więc uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu zmagała się z nadwagą.

Jak wyznała w rozmowie z Onetem, ciąża była dla niej niezwykle trudnym okresem pod kątem akceptacji samej siebie. Od kiedy związała się z Radosławem Majdanem, nie znika z pierwszych stron gazet, chętnie chwali się ciałem w bikini i robi zawrotną karierę, ale małżeństwo z Jackiem Rozenkiem nie było dla niej tak szczęśliwym okresem:

Miałam szczęście do mężczyzn i dlatego nigdy nie czułam, że wyglądam źle. I kiedy teraz patrzę na zdjęcia sprzed lat, zachodzę w głowę, jak mogłam myśleć, że to mogło się komuś podobać, to przecież wtedy byłam przekonana, że tak jest. Widzę tę zmianę, która we mnie zaszła, ale nie myślę o niej w kategorii, że wtedy było źle – mówiła

Po raz pierwszy wyznała również, że podczas ciąży przytyła aż 30 kilogramów! Nic dziwnego, że nie wspomina tych chwil w swoim życiu z uśmiechem:

Miałam przez chwilę problem po urodzeniu dziecka, kiedy bardzo dużo przytyłam w ciąży, ponad 30 kilo. Długo zrzucałam pomimo ogromnego wysiłku, diety, ćwiczeń i ten moment bardzo pamiętam, bo mnie potwornie zdołował – wyznała gwiazda

Trudno w to uwierzyć patrząc na jej idealną sylwetkę, ale z drugiej strony jest to też nadzieja dla wszystkich kobiet, które zmagają się z podobnym problemem. Jeśli Perfekcyjnej się udało, to wy też możecie odzyskać boskie kształty!

Zobacz: Gwiazdy oceniły kolekcję MARLU na wiosnę i lato 2018. Małgorzata Rozenek nie mogła wyjść z podziwu: “Uwielbiam!” [WIDEO]

Zobacz: Dzikie zachowanie Małgorzaty Rozenek w “Iron Majdan” oburzyło Afroamerykanów! Radek za to był rozbawiony w najlepsze [WIDEO]

Zobacz: REWELACJA! Małgorzata Rozenek wystrzeliła wiosenną torpedę stylizacyjną! Tak zaskakujące buty do takiego kompletu mogła założyć tylko ona!


Małgorzata Rozenek-Majdan – stylizacja

Małgorzata Rozenek-Majdan – stylizacja

Małgorzata Rozenek w bieli na imprezie Marlu

Małgorzata Rozenek w bieli na imprezie Marlu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majda po programie DDTVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majda po programie DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×