Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

Zdjęcie (1) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[1/8] Nieprzyjemne komentarze pod adresem Małgosi Rozenek

Zdjęcie (2) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[2/8] Małgorzata Rozenek w koszuli i szortach

Zdjęcie (3) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[3/8] Małgorzata Rozenek w koszuli i szortach

Zdjęcie (4) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[4/8] Małgorzata Rozenek w truskawkowej sesji

Zdjęcie (5) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[5/8] Małgorzata Rozenek w truskawkowej sesji

Zdjęcie (6) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[6/8] Małgorzata Rozenek

Zdjęcie (7) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[7/8] Małgorzata Rozenek

Zdjęcie (8) Małgosia Rozenek wrzuciła serię nowych zdjęć z urlopu. Nie obyło się bez kolejnej dramy. „Widzę, że ci się sporo przytyło”

[8/8] Małgorzata Rozenek na huśtawce

Komentarze