2,5-letni syn Gosi Rozenek nie zapomniał o mamie! W Dzień Kobiet zrobił jej prezent. Jest słodkie wideo

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Henryk Majdan

Małgorzata Rozenek pęka z dumy! Jej 2,5-letni syn Henryk jest prawdziwym dżentelmen. To piękne, co zrobił w Dzień Kobiet. Widać, że Radosław Majdan robi wszystko, by przekazać mu dobre wartości.

Małgorzata Rozenek weszła do show-biznesu za sprawą show Perfekcyjna pani domu. Po dłuższej przerwie możemy ją oglądać w kolejnym programie. Od sierpnia ub.r. współprowadzi Dzień Dobry TVN, a jej współpracownikiem jest doświadczony dziennikarz Krzysztof Skórzyński. Prywatnie Gosia trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy z Łukaszem Bukaczewskim, drugi – z Jackiem Rozenkiem, a trzeci – z Radosławem Majdanem.

Prezenterka telewizyjna jest dumną mamą trzech chłopców. Stanisław i Tadeusz są synami Jacka, podczas gdy Henryk – Radka. Najmłodszy chłopiec ma 2,5 roku. Chłopczyk szczególnie często gości na profilach taty, który dziś zaskoczył internautów ciekawym materiałem.

Małgorzata Rozenek – 2,5-letni syn zrobił jej piękny prezent

8 marca, w Dzień Kobiet, Radosław zamieścił wideo, na którym pokazał, jak Henio wręczył bukiety kwiatów zarówno swojej mamie, jak i dwóm innym paniom.

W ten piękny dzień #międzynarodowydzieńkobiet nasz dżentelmen Henio, postanowił dać najważniejszym kobietom swojego życia kwiaty – pochwalił się tata, pękając z dumy.

Wideo znalazło się również na profilu mamy Henryka.

Henio nie zapomniał dziś nie tylko o mnie, ale i o Bożence i Kasi – skomentowała.

Fani są pod wrażeniem tego, na jakiego dżentelmena wyrasta chłopiec.

  • Czym skorupka za młodu …Brawo tata i brawo Henio.

  • Brawo Henryczku.

  • Ma dobrego nauczyciela, oj będzie dżentelmen. Jak nic.

  • Prześliczny chłopczyk. Cudowny jest – to niektóre ich wypowiedzi.

Brawo! To bardzo dobrze, że Radek przekazuje synowi szacunek do kobiet.

Małgorzata Rozenek chwali starszych synów

Gosia nie zapomina też o docenieniu starszych braci Henryka. Stanisław i Tadeusz są bardzo zaangażowani ekologicznie. Stale edukują swoją mamę, jeśli chodzi o nowinki ze świata ochrony środowiska naturalnego.

Zwłaszcza dla Stasia jest ważna ekologia. U nich w szkole modne jest, by ubierać się w second-handach, żeby nie wspierać przemysłu odzieżowego – wytłumaczyła w wywiadzie dla Fakt.pl, dodając: Moi synowie mnie edukują w tym względzie, zwracając uwagę na ekologiczność pewnych rozwiązań.

Dzieci nie pozostają jej dłużne. Tak Staszek chwalił mamę w rozmowie z Jastrząb Post:

Mama jest świetną mamą, naprawdę. (…) Czy jest dyscyplina? Powiedziałbym, że tak, nie wygląda to tak, że wszystko jest nam dane, ale w tym samym czasie bardzo nam pomaga, jest przyjaciółką, ale jest tak naprawdę każdym – jest edukatorką, jest przyjaciółką i jest bardzo dużą pomocą. Jest naprawdę świetną mamą. Ma bardzo dużo pracy i zawsze znajduje dla nas czas. Często widzę ludzi, którzy myślą, że mama nie ma dla nas czasu, ale mama naprawdę ciągle spędza z nami czas i bardzo się cieszę, że mam taką mamę.

Gwiazdy w Dzień Kobiet. Jak wyglądały i co robiły?

Redakcja Jastrząb Post przygotowała specjalną galerię z okazji Dnia Kobiet (zobaczycie ją tutaj). Czyje zdjęcia w niej zamieściliśmy? To niektóre z osób: Małgorzata RozenekJoanna Moro, Piotr Stramowski, Olga Kalicka, Mariola Bojarska-Ferenc, Kinga Rusin, Marcin Mroczek, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Mateusz Gessler, Anna Popek, Magda Narożna, Kasia Bujakiewicz, Anna Dereszowska, Katarzyna Bosacka, Marcela Leszczak. Poniżej niewielka próbka:


Syn Małgorzaty Rozenek w Dzień Kobiet

Syn Małgorzaty Rozenek w Dzień Kobiet

Syn Małgorzaty Rozenek w Dzień Kobiet

Syn Małgorzaty Rozenek w Dzień Kobiet

Syn Małgorzaty Rozenek w Dzień Kobiet

Syn Małgorzaty Rozenek w Dzień Kobiet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×