Szukaj

Małgorzata Rozenek dostała kolejną rolę w filmie i własny program. Kto zajmuje się Heniem, gdy jest na planie?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pojawi się nie tylko w produkcji Patryka Vegi, ale także w komedii romantycznej. Świeżo upieczona mama może liczyć na wsparcie w opiece nad Heniem. Kto jej pomaga?

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Chociaż gwiazda przed pandemią koronawirusa planowała kilkumiesięczny urlop macierzyński, sytuacja w kraju pokrzyżowała te zamiary. Właśnie dlatego świeżo upieczona mama już dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy.

Rozenek pojawiła się na planie Projektu Lady i od tego momentu nie zwalnia tempa. Nie tylko bierze udział w kampaniach reklamowych i prowadzi konto na Instagramie, ale także podejmuje się nowych wyzwań.

Gwiazda wystąpi w jednym z najnowszych filmów Patryka Vegi, o czym opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem. Powiedziała, że wcieli się w jedną z głównych postaci i właśnie dlatego już przechodzi szkolenia aktorskie:

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca.

Kto zajmuje się synem Rozenek, gdy ta jest na planie?

Małgorzata Rozenek zagra zarówno u Vegi, jak i w nowej komedii romantycznej. Niedawno weszła na plan. W rozmowie z Party mówiła, że jest bardzo szczęśliwa, bo spełnia swoje marzenia:

Nie gram tam samej siebie i jestem szczęśliwa, bo spełniają się moje marzenia — komentowała Rozenek.

Kamery towarzyszą Małgosi nie tylko podczas pracy przy filmach, ale także w czasie ćwiczeń i zabiegów wspomagających odchudzanie. Rozenek została gwiazdą nowego programu Rozenek cudnie chudnie, w którego trakcie na oczach widzów będzie wracać do formy sprzed ciąży. Premiera jest zaplanowana na luty.

Małgorzata Rozenek nadal karmi piersią. Jak udaje jej się łączyć służbowe obowiązki z wychowywaniem kilkumiesięcznego synka? Party podaje, że gwiazda może liczyć na pomoc męża albo zaprzyjaźnionej z rodziną opiekunki, która pomaga w opiece nad starszymi dziećmi gwiazdy. Takie wsparcie to prawdziwy skarb.


Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×