Małgorzata Rozenek pokazała się w odjechanym wiosennym ciuszku! Ale i tak najpiękniejsze są jej długie NOGI!

Małgorzata Rozenek na siłowni

Małgorzata Rozenek na siłowni

Małgorzata Rozenek zaprezentowała swoje zgrabne nogi

Małgorzata Rozenek nieuchronnie zbliża się do magicznej 40, jest przy tym wspaniałą mamą, cudowną żoną oraz popularną  gwiazdą telewizyjną. Przy tych wszystkich obowiązkach, perfekcyjnie dba o swój młody wygląd. Wiele Polek wzoruje się na jej stylizacjach, a młodsze koleżanki z zazdrością patrzą na jej zadbane ciało. Z Instagrama  gwiazdy, wiemy jak wygląda jej wiosenna codzienność.

Ostatnio Małgosia pochwaliła się bowiem wyborną stylizacją domową. Na jej profilu pojawiła się niezwykle zmysłowa fotka, na której atrakcyjna żona Radosława, prezentuje w całej okazałości swoje zabójczo zgrabne nogi. Gwiazda TVN znajduje się w zadziwiającym anturażu, towarzyszy jej deska do prasowania oraz wieszaki. Wśród tak oryginalnych rekwizytów Małgosia pozuje w seksownej bluzce z frędzlami. Fotka natychmiast wywołała poruszenie na jej profilu.

Cudne nogi

Nie jedna nastolatka chciałaby wyglądać jak Pani Małgosia, nie trzeba wielkich pieniędzy żeby zadbać o siebie i swój wygląd..

Takie nogi niech Pani odda

Pani Magdo wygląda Pani rewelacyjnie ślicznie. A te pasztety jedynie Pani tylko tego zazdroszczą!!! piękny t-shirt – można wiedzieć skąd?

Pani Małgorzato jest Pani przepiękna i bardzo mądra kobieta, moc pozytywnych emocji i wrażliwości bije od Pani na odległość! Kibicuje Pani strasznie P.S. Jesteście wraz z mężem Moja Ulubiona Para

Boszeeee jakie nogi

Jak Wam się podoba taka wiosenna stylizacja?

Zobacz: Wow! Ciążowy brzuszek Magdy Mołek jest już ogromny! Małgosia Rozenek pokazała film zza kulis Dzień Dobry TVN: “Nie mogłam się powstrzymać” [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek wskoczyła w bardzo tani pudrowy garnitur z sieciówki! Wygląda w nim jak milion dolarów!

Zobacz: Koszmarny wypadek Radosława Majdana! Jego plecy wyglądają okropnie! Małgosia pokazała zdjęcie


Małgorzata Rozenek zaprezentowała swoje zgrabne nogi

Małgorzata Rozenek zaprezentowała swoje zgrabne nogi

Małgorzata Rozenek – Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek – Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w stylizacji Reserved i H&M

Małgorzata Rozenek w stylizacji Reserved i H&M

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×