Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Małgorzata Rozenek wreszcie potwierdziła swoją ciążę?! Jej spory brzuch nie pozostawia już żadnych wątpliwości!

Małgorzata Rozenek w ciąży dowód

Bedzie chłopiec czy dziewczynka?

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek?

Małgorzata Rozenek na ślubnym kobiercu w swoim 40-letnim życiu stawała już trzy razy. Pierwszy raz gwiazda TVN wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, jeszcze w czasie swoich studiów. Po szybkim rozwodzie Małgorzata poznała przystojnego aktora, Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów: 12-letniego Stanisław oraz 8-letniego Tadeusza. Małżeństwo pary przetrwało 10 lat. Małgosia na samotność długo nie narzekała. Atrakcyjna prezenterka, szybko po rozwodzie, spotkała na swojej drodze przystojnego byłego piłkarza, Radosława Majdana.

10 września 2016 roku miał miejsce trzeci ślub Małgorzaty, tym razem bardzo spektakularny i medialny. Gwiazda ze swoim ostatnim mężem stworzyła wreszcie cudowną wymarzoną rodzinę. Radek jest kochającym partnerem oraz bardzo stara się być fajnym opiekunem dla synów swojej żony z poprzedniego związku. Jednak para nigdy nie ukrywała, że marzy o wspólnym dziecku. Wiadomo również, że Małgorzata o ciąży mówiła otwarcie wielokrotnie, zatem media tylko czekają na radosną nowinę:

Nie ukrywam, że marzę o dziecku. Na pewno córka byłaby większym wyzwaniem wychowawczym niż syn. Chociaż mogę się mylićNiczego nie zakładam, nie planuję, ale zobaczymy, co przyniesie ten rok. Mam dobre przeczucia! (…) Ostatnio usłyszałam od Radosława, że nie spodziewał się, że uda mu się kiedyś poznać kobietę łączącą skrajnie różne cechy. Taką, która ma fajną pracę, spełnia się zawodowo, umie zadbać o ciepło domowego ogniska, a w weekend jest w stanie założyć lateksowe spodnie i iść na imprezę – wyznała Rozenek w wywiadzie dla “Gali”.

Małgorzata Rozenek ukrywa ciążowy brzuszek?

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia o rzekomej ciąży Małgosi, nikt jednak do tej pory nie widział jej brzucha, ani ona sama nie potwierdziła swojego odmiennego stanu. Fani jednak wiedzą swoje. Wytropili gwiazdę, zatem są już niemal pewni, że ich idolka niebawem trzeci raz zostanie mamą!

Fakt trzeciej ciąży ma potwierdzać zdjęcie z windy, które Małgorzata wrzuciła ostatnio na swój profil. Na fotce internauci dostrzegli wyraźnie powiększony brzuch prezenterki TVN-u. Fanki nie mogą wyjść z zachwytu. Rozenek ma na sobie dopasowane leginsy oraz bardzo luźną bluzę dresową. Bluza wydaje się jednak być bardzo opięta w okolica brzucha:

  • Ale pięknie widać pani brzuszek!
  • Piękny brzuszek
  • Czyżby była córeczka w drodze
  • Wyraźnie widać, że dzidzia w drodze
  • Już od jakiegoś czasu obserwuję, że zmieniła się Pani twarz
  • Jest pani taka promienna i inna niż wcześniej

Jak myślicie, czy można już oficjalnie gratulować Małgorzacie i Radosławowi?

Małgorzata Rozenek wystrojona jak Pierwsza Dama! Nawet w „Dzień Dobry TVN” nie była taka elegancka!

Małgorzata Rozenek w zwykłych spodniach i dziewczęcym sweterku promuje modną biżuterię! Za to takich odjechanych butów jeszcze nie miała!

Co z tą ciążą? Małgorzata Rozenek o zmianach w swoim życiu! [WIDEO]Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?

×