Szukaj

Małgorzata Rozenek rozdaje pieniądze! Zaoferowała aż milion! Za co?

Małgorzata Rozenek milion

Małgorzata Rozenek da milion za udowodnienie, że nie ma 40 lat

Małgorzata Rozenek zaoferowała milion złotych za podjęcie się postawionego przez nią wyzwania. Gwiazda zapowiedziała, że zapłaci każdemu, kto udowodni, że nie ma czterdziestu lat. 

Spekulacji na temat wieku Małgorzaty Rozenek było już naprawdę wielePerfekcyjna musiała zmierzyć się z niesamowitą ilością plotek dotyczących swojego wieku. Wiele osób twierdzi, że gwiazda jest dużo starsza niż twierdzi – w zeszłym roku skończyła 40 lat, ale niektórzy Internauci zarzucają jej, że się odmładza. Według wielu, Rozenek jest bliżej 50-tki niż 40-tki, a takie komentarze niesamowicie drażnią piękną Małgorzatę. Wreszcie zdecydowała się zareagować. Zrobiła to oczywiście we właściwy dla siebie sposób.

Kiedy pod jednym z jej ostatnich postów na Instagramie kolejna Internautka napisała, że nie wierzy w podawany w mediach wiek Małgorzaty, Perfekcyjna odpowiedziała jej… wyzwaniem!

Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku 🙂 – napisała

Trudno się dziwić, że wreszcie straciła cierpliwość. Żadna kobieta nie lubi, gdy wytyka się jej wiek – a już zwłaszcza nie lubi, gdy się go zawyża. I to w dodatku z czystej złośliwości, bo z reguły właśnie na tym opierają się komentarze dotyczące wieku Rozenek.

Jak myślicie, ktoś pokusi się o próby udowodnienia niemożliwego?

Matka nie przebierała w słowach, gdy zadzwoniła do Małgorzaty Rozenek! Gwiazda nie wiedziała co robić!

Petarda! Małgorzata Rozenek w złotych kozaczkach przyłapana przed studiem „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Rozenek kończy egzotyczne wakacje z przytupem! Zdjęcia gwiazdy w spektakularnej miniówce z H&M zapamiętamy na długo!


Dzieci Małgorzaty Rozenek – czy powinna pokazywać synów?

×