Szukaj

To będzie poród z pompą! Radek Majdan szykuje niespodziankę, jakiej w polskim show-biznesie jeszcze nie było

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już nie mogą się doczekać, gdy na świat przyjdzie ich syn. Mimo że piłkarz nie będzie mógł uczestniczyć przy porodzie, to ma w planach niespodziankę na powitanie pierworodnego.

Małgorzata Rozenek jest aktualnie w trzeciej ciąży i spodziewa się wraz z Radosławem Majdanem synka. Choć prezenterka ma już dwóch synów z poprzedniego związku – z Jackiem Rozenkiem, to marzyła, by doczekać się potomka z obecnym mężem. Nie była to jednak taka prosta sprawa.

Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu – pisała jakiś czas temu na Instagramie

Na szczęście starania pary zakończyły się pomyślnie i dziś oczekują narodzin wspólnego dziecka, które lada moment pojawi się na świecie. Od momentu potwierdzenia tej radosnej nowiny przygotowania ruszyły pełną parą. Radosław nieustannie wspiera ciężarną żonę, pomagał jej nawet przy kompletowaniu noworodkowej wyprawki. Teraz z niecierpliwością czeka na rozwiązanie, jednak nie będzie mógł uczestniczyć w samym porodzie. Mimo tego zapowiada, że szykuje niespodziankę.

Co Radosław Majdan szykuje z okazji powitania na świecie synka?

W związku z pandemią koronawirusa obecnie porody rodzinne zostały wstrzymane, co oznacza, że Radosław nie będzie mógł uczestniczyć w narodzinach swojego synka. Mimo to wciąż zachowuje dobry nastrój. W wywiadzie udzielonym dla Dzień Dobry TVN zdradził, że będzie czekał na moment przyjścia dziecka. Już teraz wie, że nie obędzie się bez wzruszeń.

Jak nastąpi moment kulminacyjny i usłyszę płacz, ewentualnie jakieś odgłosy naszego synka, to powiem Ci, chyba jednak nie uda mi się nie rozpłakać ze szczęścia – zdradził reporterowi.

Jak dodała Małgosia, jej mąż bardzo chciał być obecny przy narodzinach, jednak musiał się pogodzić z tym, że nie będzie obecny w tym momencie:

Radosław, który bardzo się cieszył na wspólny poród, no bo to jest naturalne, że chcesz być przy tym wszystkim, musiał się pogodzić z tym, że wróciliśmy do czasów sprzed akcji rodzić po ludzku – powiedziała.

Radosław dodał wtedy z uśmiechem:

Będę krzyczał: „Małgosiu, Małgosiu jest podobny?”.

Prowadzący wywiad podpowiedział, że są ojcowie, którzy szykują transparenty, więc może zdecyduje się na to?

Coś przygotuje –  zapewnił przyszły tata.

View this post on Instagram

Już dziś w Dzień Dobry TVN: @m_rozenek i @r_majdan o ostatnich chwilach przed porodem! Zostańcie z nami do 11:30 ☀️???? #dziendobrytvn #poranek #morningshow #morning #show #telewizja #tv #telewizjasniadaniowa #tvn #telewizjaśniadaniowa #tobedziedobrydzien #tobędzieDOBRYdzień #ddtvn #dzieńdobrytvn #ddtvnnowysezon #kulisydzieńdobrytvn #studiodziendobrytvn

A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn) on


Co Radek Majdan szykuje na poród

Co Radek Majdan szykuje na poród

Co Radek Majdan szykuje na poród

Co Radek Majdan szykuje na poród

Co Radek Majdan szykuje na poród

Co Radek Majdan szykuje na poród

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×