O czym będzie nowy program Małgorzaty Rozenek „Projekt Lady”?

Małgorzata Rozenek poprowadzi program Damą Być na antenie TVN

Małgorzata Rozenek poprowadzi program Damą Być na antenie TVN

Małgorzata Rozenek poprowadzi program Projekt Lady

Małgorzata Rozenek niedawno gościła na kanapach Dzień Dobry TVN, podzieliła się wtedy informacją, że wraz ze swoim przyszłym mężem Radosławem Majdanem oraz kilkoma innymi osobami z show-biznesu będzie wspierała akcję budowy szkoły dla dzieci w Afryce.

Zobacz: Małgorzata Rozenek została ambasadorką szkoły w Afryce

Przy okazji wywiadu Rozenek wspomniała również o swoim nowym projekcje. Dlaczego?  Ponieważ zobowiązania, które ma związku z nowym programem uniemożliwiają jej wyjazd razem z fundacją, w której działa, do Ghany, gdzie ma powstać szkoła.

Ja niestety nie mogę pojechać, bo ja w tym czasie mam zdjęcia do swojego nowego programu, a też nie oszukujmy się nie zostawiłabym swoich dzieci na tak długo – tłumaczyła

Małgorzata Rozenek nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów z programu. Powiedziała jedynie, że będzie to program o kobietach, w którym udział weźmie wielu uczestników.

Teraz już wiemy dokładnie, jaki to będzie program. TVN postanowił emitować program, który ma swój brytyjski odpowiednik: Projekt Lady.

Jak zdradza Fakt:

W programie wystąpi kilkanaście uczestniczek z całej Polski, które charakteryzuje to, że są niepokorne, głośne i wyzywające. Zadaniem Rozenek i ekipy specjalistów będzie wyprowadzić dziewczyny z blokowisk na salony.

Emisja pierwszych odcinków zapowiedziana jest na początek przyszłego roku. Jesteście ciekawi?

Małgorzata Rozenek na balu TVN 2015

Małgorzata Rozenek na balu TVN 2015

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×