Szukaj

HIT! Małgorzata Rozenek dostała zupełnie nowy program w TVN! Takiego show nie było jeszcze w polskiej telewizji

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program w TVN Style

Małgorzata Rozenek, czy się to komuś podoba, czy nie, jest prawdziwą ikoną stylu wśród Polek. Wiele z nich zwraca się do niej z prośbą o porady, wypytuje o tę czy inną część garderoby, podziwia i komplementuje kolejne jej stylizacje. Rozenek jest nie tylko jedną z najlepiej ubranych gwiazd, ale także jedną z tych, które osiągnęły chyba pełnię szczęścia. Zawodowo i rodzinnie – nieważne. Spełnia się na wszystkich frontach. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet chciałoby być choć przez chwilę w jej skórze. I teraz będzie mogło!

TVN Style szykuje właśnie nowy program, w którym Perfekcyjna została gospodynią – nie dałoby się zresztą inaczej bo program nazywa się… Poczuj się jak Małgosia Rozenek! Jak donoszą Wirtualne Media, kobiety, które wygrały casting do programu, przejdą totalną metamorfozę. Nie tylko tę wizualną. Będą miały również cykl spotkań ze specjalistami, którzy pomogą im uwierzyć w siebie i wyjaśnią jak zbudować udane życie w domu i w pracy.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona – świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe – wyjawiło biuro prasowe TVN

Uczestniczki będą też towarzyszyły Rozenek podczas prywatnych i zawodowych spotkań – na przykład na konferencjach prasowych z jej udziałem.

Skusicie się? To bez wątpienia niezła przygoda.

Intymne zdjęcia Małgorzaty Rozenek o poranku. Rozczochrane włosy, brak makijażu i zaspana mina. Za to kapcie są czadowe!

Seksowna wpadka Małgorzaty Rozenek. Chciała pokazać co czyta, a błysnęła wielkimi piersiami!

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej domu w Hiszpanii! Mamy zdjęcia


Lubisz Małgorzatę Rozenek?

×