Szukaj

Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejne “Ameryka Express”? Jest komentarz produkcji!

Małgorzata Rozenek poprowadzi “Ameryka Express”?

Małgorzata Rozenek zajmie miejsce Agnieszki Woźniak-Starak i poprowadzi nowy sezon Ameryka Express? Po rezygnacji gwiazdy program potrzebuje nowego gospodarza. Czy będzie nim Perfekcyjna? Pojawił się oficjalny komentarz produkcji dotyczący następcy!

Rezygnacja Agnieszki Woźniak-Starak z programu Ameryka Express była dla wszystkich widzów show ogromnym zaskoczeniem. Gwiazda brylowała w roli gospodyni show od pierwszej edycji, noszącej nazwę Azja Express. Po najnowszym sezonie doszła jednak do wniosku, że czas spróbować czegoś nowego i złożyła swoją rezygnację ze stanowiska. Już 17 marca pojawi się na antenie TVN w roli głównej prowadzącej powracającego na ekrany Big Brothera. A co dalej z Ameryką Express?

Mówi się, że nową prowadzącą zostanie Małgorzata Rozenek, niekwestionowana gwiazda pierwszej edycji show. Ona i Radosław Majdan byli prawdziwym hitem pierwszego sezonu programu, a kultowe teksty jak “Nie mów do mnie teraz”  na stałe weszły w repertuar memów polskich Internautów. Perfekcyjna byłaby więc idealnym i logicznym wyborem na następczynię Agnieszki – tylko czy właśnie tak się stanie?

Jak wyjawiła Party producentka programu, decyzje nie zapadły:

Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – podkreśla Marta Wiech

Myślicie, że Małgorzata ma realne szanse na to stanowisko?

Co się stało z piękną twarzą Małgorzaty Rozenek? Internautki osłupiały z wrażenia! Będziecie w szoku!

Mikro sukienka Małgorzaty Rozenek podniosła temperaturę w social mediach. Co za nogi!

Za ile?! Małgosia Rozenek w ciuszku za mniej niż 20 złotych! To luksusowe cacko właśnie trafiło na mega wyprzedaż!


Będziesz oglądać Ameryka Expres?

×