Małgorzata Rozenek już odpaliła Boże Narodzenie. Pokazała fanom pierwsze dekoracje. W tym roku będzie na bogato!

Małgorzata Rozenek i świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek i świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek każdego roku zaskakuje fanów coraz to piękniejszymi świątecznymi dekoracjami. Tym razem ruszyła z Bożym Narodzeniem już w listopadzie. Wszystko wygląda jak w bajce. 

Małgorzata Rozenek karierę w show-biznesie zrobiła wręcz błyskawicznie. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu. Dekadę temu wygrała casting i oczarowała włodarzy TVN. Później sprawy potoczyły się już w szybkim tempie. Obecnie jej nazwisko cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów, ale i wśród producentów popularnych formatów. Niedawno spełniła swoje wielkie marzenie i dołączyła do grona prowadzących DDTVN, gdzie towarzyszy jej Krzysztof Skórzyński.

W międzyczasie rozwija również swoje biznesy. Została między innymi właścicielką marki odzieżowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród jej fanek. Absorbującą pracę łączy też z udanym życiem prywatnym. Małgosia od 6 lat jest żoną Radosława Majdana, a para wspólnie wychowuje jej dwóch starszych synów z poprzedniego małżeństwa: 16-Stanisława i 12-Letniego Tadeusza, a także 2-letniego Henryka, który jest ich wspólną pociechą.

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgosia zdecydowanie jest niepisaną królową, jeżeli chodzi o świąteczne dekoracje. Każdego roku zaskakuje nowymi pomysłami na to, jak przystroić przestrzeń, aby wprowadzić odpowiednią atmosferę do wnętrz. Tym razem będzie miała prawdziwe pole do popisu. Latem razem z rodziną z apartamentu w centrum miasta przenieśli się do pięknej willi na uboczu. W tak dużym domu celebrytka będzie mogła naprawdę zaszaleć z dekoracjami.

W zeszłym roku prezenterka zachwyciła swoich fanów i maleńkiego synka. Heni nie ukrywał zachwytu po tym, jak zobaczył choinki i pozostałe dekoracje. O wszystko zadbała wówczas bardzo wcześnie, ponieważ rodzina spędzała Boże Narodzenie za granicą.

U nas już świątecznie. #dzidziuśmajdana zachwycony swoim #winterwonderland. W tym roku tematem przewodnim były zabawki. To była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki. Kocham czas świąt i chłopcy przejęli to po mnie, a Radosław wszystkiemu cierpliwie się przygląda. Świętowanie czas zacząć.

Małgosia w tym roku zaczęła jeszcze wcześniej. Na swoim profilu udostępniła nagrania z sesji zdjęciowej, którą robiła dla własnej marki odzieżowej. Wszystko odbyło się w pięknym świątecznym klimacie. Gwiazda pozowała w otoczeniu kilku efektownie przystrojonych choinek.

Zasiadła na wygodnej sofie, gdzie również nie zabrakło tematycznych gadżetów. Wygląda na to, że w tym roku świąteczna kampania Mrs. Drama będzie na bogato – nie zabraknie wystroju, który wprawia w wyjątkowy, gwiazdkowy klimat. Zapewne podobnie, albo jeszcze bardziej okazale będą prezentowały się wnętrza willi prezenterki.

Zdjęcia dekoracji z opisanej sesji zobaczycie w galerii, a poniżej możecie wysłuchać naszego wywiadu z prowadzącą DDTVN, gdzie Rozenek opowiedziała o swoich planach na tegoroczne Boże Narodzenie.


Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×