Rozenek cieszy się wizytą teściowej. Mama Radosława to atrakcyjna kobieta, ale i tak Henio kradnie kadr. Już wie, jak skupić na sobie uwagę

Małgorzata Rozenek pokazała teściową

Małgorzata Rozenek postanowiła podzielić się z fanami radością z odwiedzin teściowej. Opublikowała zdjęcia z mamą Radosława Majdana. Fani są zachwyceni babcia Henia, ale to maluch kradnie uwagę.

Małgorzata Rozenek to niewątpliwie jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Co chwile rusza z jakimiś nowymi projektami, a jej najbardziej prężnie rozwijająca się inicjatywą jest marka odzieżowa, którą założyła jakiś czas temu, zaskakując swoich fanów. W rozmowie z naszą reporterką nie ukrywała, że firma idzie jak burza.

Wszedł nowy drop, który pozawieszał nam serwery. Piękne rzeczy. Bardzo jestem szczęśliwa. Pięknie się ta marka rozwija. Ale również dzięki temu, że mam wokół siebie wspaniałych ludzi. To nie wszystkie nowości, które przygotowaliśmy z Mrs. Dramą. Drama idzie prężnie do przodu jak kobieta, która nie boi się marzyć i nie boi się sięgać po swoje.

Jednak zawsze priorytetem dla Rozenek będzie jej rodzina. Właśnie pochwaliła się w sieci odwiedzinami teściowej. Jak wygląda Halina Majdan i dlaczego Henio skradł uwagę internautów?

Małgorzata Rozenek pokazała teściową. Henio kradnie kadr

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zawsze podkreślają, jak ważna jest dla nich rodzina. Kiedy tylko mogą, odwiedzają najbliższych, a czas dla siebie znajda nawet w najbardziej napiętym grafiku.

Niedawno Małgosia relacjonowała pobyt w domu rodzinnym, chwaląc się między innymi okazałą posiadłością należącą do jej rodziców. W czwartek z kolei zachwycała się wizyta mamy Radosława. Jej teściowa nawiozła mnóstwo prezentów dla Henia.

Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony. Babcia nawiozła prezentów, żyć nie umierać. Pozdrawiamy Was po szczecińsku – napisała.

Zdjęciami zachwyceni są internauci, którzy komplementują mamę Radosława Majdana.

  • Jaka młoda babcia.
  • Babcia petarda.
  • Mama Radzia? Chyba raczej siostra, bardzo młodo wygląda.
  • Wygląda jak siostra a nie mama.
  • Pięknie wygląda teściowa – piszą.

Jednak po raz kolejny to Henio skradł kadr. Czyżby już wiedział, jak zwrócić na siebie uwagę? Tylko zobaczcie, czym jest niezwykle zajęty na pierwszej z fotografii.


Małgorzata Rozenek pokazała teściową. Henio kradnie kadr

Małgorzata Rozenek pokazała teściową. Henio kradnie kadr

Małgorzata Rozenek pokazała teściową. Henio kradnie kadr

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×