Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię w nowej willi. Ogromne wnętrze z bezpośrednim wejściem do basenu robi wrażenie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na bieżąco pokazuje fanom kolejne zakamarki nowego domu. Gwiazda pochwaliła się imponującą sypialnią. Jak wygląda jej gniazdko?

Małgorzata Rozenek przechodzi ostatnio w życiu prywatnym sporą rewolucję. Po narodzinach trzeciego syna zaczęli z Radosławem Majdanem rozglądać się za większym lokum. Małżonkowie zdecydowali się opuścić wygodny apartament w centrum stolicy i zamieszkać w domu z ogrodem. Zaplanowali budowę wymarzonej posiadłości. Wybrali już działkę i rozpoczęli załatwianie wszelkich niezbędnych formalności. Wszystko jednak zaczęło przeciągać się w czasie, a zniecierpliwiona rodzina postanowiła zaradzić tej sytuacji.

Małgosia razem z Radkiem na czas budowy wynajęli tak zwany dom przejściowy, który od kilku dni jest ich nowym miejscem na ziemi. Rodzina w tym tygodniu zamieszkała w okazałej willi na warszawskim Wilanowie. Gosia o tym, jak go wybrała, opowiedziała jakiś czas temu reporterce Jastrząb Post.

Sytuacja była taka, że nie zdążyłam otworzyć drzwi, ale widząc, jak wyglądają drzwi i wyobrażając sobie moje wiszące, bożonarodzeniowe wieńce wiedziałam, że to będzie to. I wiedziałam, że jeżeli tak wyglądają drzwi zewnętrzne, to środek będzie mi się podobał. Oczywiście wiedziałam wcześniej materiały i zdjęcia. Piękne miejsce.

Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię w nowej willi

Małgosia w tym tygodniu mocno zaskoczyła swoich fanów, gdy o poranku przywitała się z nimi, pijąc kawę już w nowym domu. Gwiazda od razu oprowadziła internautów po kolejnych zakamarkach domu, ale ten był pełen czekających na rozpakowanie kartonów. Na miejscu od kilku dni działa ekipa, która pomaga gwieździe rozpakować rzeczy. W międzyczasie mama trzech chłopców oswaja się z życiem w nowej willi.

Już teraz postanowiła pochwalić się sypialnią, która robi ogromne wrażenie. Znajduje się w niej sporych rozmiarów łóżko z tapicerowanym wezgłowiem w kolorze pudrowego różu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nie brakuje też idealnie dobranych dodatków, czyli nocnych stolików i lampy z abażurem. Przez duże okna, które sięgają niemal od sufitu do samej podłogi, wpada mnóstwo dziennego światła. Nieco intymności zapewniają dobrane kolorystycznie do wystroju zasłonki. W pokoju znalazła się także lampa z abażurem. Z sypialni wychodzi się bezpośrednio na taras, na którym znajduje się basen. Chociaż gniazdko Radka i Małgosi nie jest jeszcze do końca urządzone to już na tym etapie zachwyca.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię

Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię

Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię

Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię

Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię

Małgorzata Rozenek pokazała sypialnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×