Szukaj

Małgorzata Rozenek zaserwowała internautom gorącą sesję swojego ślicznego biustu! W sieci zawrzało!

Małgorzata Rozenek wie jak pielęgnować swoją popularność. Celebrytka regularnie wkleja śliczne zdjęcia ze swojego życia. Tym razem gwiazda TVN uraczyła internautów serią zdjęć swojego apetycznego biustu.
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek bez wątpienia jest najpopularniejszą gwiazdą telewizji TVN. Program Projekt Lady, w którym Małgosia jest postacią główną nieustannie bije rekordy oglądalności. Rozenek w krótkim czasie stała się osobowością telewizyjną o wielu talentach. Małgosia cudownie sprząta, gotuje, zna się na modzie, na relacjach małżeńskich. Ostatnio została nawet projektantką ceramiki, autorką książki  oraz dietetyczką.

Na profilu celebrytki można śledzić jej wszystkie sukcesy życiowe, Małgosia chwali się mężem jak również swoim dwoma synami, których ojcem jest drugi mąż gwiazdy – aktor Jacek Rozenek. Małgosia jest także uwielbianą przez internautki ikoną stylu oraz elegancji. Prawie wszystkie jej stylizacje natychmiast stają siuę hitem internetu, a ciuchy które Rozenek ma na sobie w tempie błyskawicznym znikają ze sklepów. Żona Radosłąwa Majdana może się także pochwalić nienaganną, perfekcyjną wręcz sylwetką. Małgosia skończyła 40 lat, jednak jest w formie 30-latki.

Ostatnio na profilu celebrytki pojawiła się seria zmysłowych fotek, na których Małgosia prezentuje swój śliczny biust. Okazuje się, że zdjęcia mają reklamować biżuterię znanej marki. Nikt jednak nie przejawia specjalnego zainteresowania świecidełkami, które Rozenek ma na sobie. Fani oszaleli bowiem na widok jej roznegliżowanych wypiętych piersi , które figlarnie wysuwają się spod białego topu.

Zobaczcie sami jaki widok

 

Małgorzata Rozenek podjęła decyzję! Już wiadomo, kiedy rozbierze się w magazynie! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem! Photoshop aż razi w oczy! Oto, co sobie poprawia “Perfekcyjna”

Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah z mężami na przyjęciu u ambasador USA. Zobaczcie ich odjechane kreacje


Małgorzata Rozenek pokazała biust

Małgorzata Rozenek pokazała biust

Małgorzata Rozenek pokazała biust

Małgorzata Rozenek pokazała biust

Małgorzata Rozenek pokazała biust

Małgorzata Rozenek pokazała biust

×