Szukaj

Rozenek pokazała, jak dużo prezentów dostał Henio. Jeden jest szczególnie męczący: „Mikołaj musi nienawidzić rodziców”

Małgorzata Rozenek i Henryk

Małgorzata Rozenek i Henryk

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie, jak bardzo szczęśliwy jest Henio po świętach. Mikołaj nie pożałował i w ich domu pojawiło się całe stado nowych mieszkańców.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się fanom na Instagramie, jakie piękne prezenty dostał Henio. Maluch jest najwyraźniej bardzo zadowolony, ale kto by nie był, patrząc na to wielkie stado kolorowych zabawek. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek pokazała prezenty Henia

Małgorzata Rozenek nieco zwolniła przed świętami, ale do celebrowania Bożego Narodzenia w tym roku przygotowała się jak zawsze perfekcyjnie. To był pierwszy raz, gdy z rodziną ten wyjątkowy czas spędzał Henio. Dekoracje, sesje zdjęciowe, a także prezenty – wszystko było spektakularne.

W jednym z postów, w którym prezenterka pokazała 9 najpopularniejszych fotografii z ubiegłego roku, zdradziła nawet, jak ma na drugie imię jej najmłodszy synek. Okazało się, że bardzo pięknie – Jan. Idealne zestawienie.

Mogliśmy podziwiać także, jak z rodziną spędza te wyjątkowe święta. Rozenek na bieżąco relacjonowała wszystko w sieci. Chyba najzabawniejszy był post, w którym zdradziła, że Radosław Majdan jest ulubieńcem jej mamy i co roku dostaje w prezencie nowy świąteczny sweter do kolekcji, tym razem dodatkowo otrzymał czapkę do kompletu.

Powoli wracamy do normalności po tych kilku wyjątkowych dniach, a Małgorzata pochwaliła się, jakie prezenty pod choinką znalazł Henryczek. Trzeba przyznać, że to był bardzo bogaty Mikołaj.

Mikołaj był bardzo łaskawy dla Henia w tym roku. Wszystkie te zabawki to zorganizowana grupa, jak włączysz jedną, to reszta się uaktywnia. Prawdziwy #gangheniamajdana – napisała.

Na zdjęciach, które opublikowała widać, że Henio, mimo że jeszcze malutki, jest bardzo zadowolony z prezentów. Nie ma się co dziwić, przecież taka gromada kolorowych zabawek aż prosi się o uśmiech zadowolenia. Internauci dostrzegli zabawny aspekt całej sytuacji i współczują reszcie rodziny momentami męczących efektów dźwiękowych, które zagoszczą w domu:

  • Mikołaj musi nienawidzić rodziców… za pare lat będzie perkusja.
  • Czyli nie tylko mi będą się śniły po nocach te zabawki.
  • No to będzie się działo… – piszą.

Cóż, czego się nie robi, żeby zadowolić ukochanego synka.


Małgorzata Rozenek i Henryk

Małgorzata Rozenek i Henryk

Małgorzata Rozenek i Henryk

Małgorzata Rozenek i Henryk

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×