Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia Henia z rozbrajającym uśmiechem. Maluszek chwali się pięknymi ząbkami. Sama słodycz

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek kolejny raz ma dla swoich fanów dawkę prawdziwej słodyczy. Gwiazda pochwaliła się najnowszymi kadrami synka Henia. Chłopiec zapozwoał z rozbrajającym uśmiechem. Zobaczcie, jaki jest uroczy. 

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN i jednocześnie ulubienicą internautów. Gwiazda realizuje się nie tylko przed kamerami, prowadząc najpopularniejsze formaty, ale również jest bardzo aktywna w sieci. Na bieżąco informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu. Przed obserwatorami nie ma zbyt wielu tajemnic, a internauci cały czas chętnie podglądają wszystko, co publikuje.

Gwiazda, mimo ogromu zawodowych obowiązków, stworzyła wspaniałą rodzinę. Jest mamą trzech synów. Ojcem Stasia i Tadeusza jest jej drugi mąż, dziennikarz Jacek Rozenek. Po rozwodzie mama chłopców związała się z Radosławem Majdanem, który okazał się miłością jej życia. Zakochani idealnie się dobrali, a ich uczucie scementował Henio, który przyszedł na świat w czerwcu 2020 roku.

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia. Jest uroczy

Małgorzata i Radek długo starali się o powiększenie rodziny. Majdan idealnie spełniał się w roli ojczyma, ale małżonkowie marzyli także o wspólnym dziecku. Para skorzystała z metody in vitro i dzięki temu może cieszyć się z narodzin ich pierwszego potomka. Henryk jest oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale także starszych braci, którzy również z miejsca zakochali się w maluszku. Za kilka dni chłopiec będzie świętował swoje pierwsze urodziny, które odbędą się w wyjątkowym miejscu.

Małgorzata, jak każda świeżo upieczona mama, robi mnóstwo zdjęć swoim pociechom, ponieważ chce uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile. Właśnie podzieliła się najnowszymi kadrami z Henryczkiem w roli głównej.

Gwiazda skorzystała z pięknej pogody, która towarzyszy nam w minionych dniach i zabrała synka na świeże powietrze. Chłopiec pięknie zapozował do zdjęć i pokazał swój uroczy uśmiech, prezentując pierwsze ząbki:

#bądźjakhenryk  jedz, śpij, baw się – podpisała sesję.

Słodki maluch szybko przyciągnął uwagę internautów, którzy nie szczędzą komplementów. Zachwycają się brzdącem i jego rozbrajającym uśmiechem:

  • Słodziak.
  • Ależ on jest boski.
  • Ile ma ząbków już!
  • Henio jest cudowny.
  • Super chłopczyk.

Zgadzamy się z każdym takim komentarzem i przyznajemy, że dzisiaj już chyba nic bardziej uroczego nie zobaczymy.


Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan

Henio Majdan w czerwcu skończy roczek

Henio Majdan w czerwcu skończy roczek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×