Syn Małgorzaty Rozenek im starszy, tym bardziej podobny do taty. Nowe wideo rozczuliło fanów: „Wygląda jak malutki Radek”

Małgorzata Rozenek - Henio

Małgorzata Rozenek - Henio

Małgorzata Rozenek pokazała nowe wideo z Heniem. Nie dość, że maluch rośnie jak na drożdżach, to jeszcze im starszy, tym bardziej wygląda jak Radek Majdan.

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowo dobry czas w swoim życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Ubiegłego lata spełniła jedno ze swoich marzeń i od sierpnia pojawia się w Dzień Dobry TVN. Partnerem gwiazdy jest Krzysztof Skórzyński. Małgosia ma spore grono fanów, ale nie zabrakło także krytyków, więc jak na profesjonalistkę przystało, bierze do serca uwagi jednych i drugich i ciężko pracuje nad sobą.

Obecnie czuje się już bardzo swobodnie przed kamerami, a jej starania nie poszły na marne i wielu chwali ją za ciągłe postępy. Do tego bardzo ostro pracuje nad formą. Od czasu narodzin trzeciego synka regularnie trenuje, a efektami chwali się w sieci. Zresztą jej obserwatorzy na Instagramie mają stały wgląd w jej życie osobiste.

W sobotę  pokazała wideo z Heniem. Maluch już niedługo skończy trzy lata. Jak wygląda?

Synek Małgorzaty Rozenek jest coraz bardziej podobny do taty

W sobotę na profilu Małgorzaty Rozenek pojawiło się nowe wideo z Heniem w roli głównej. Maluch zakładał mamie przeciwsłoneczne okulary, a oboje nie szczędzili sobie czułości.

#haveaniceday 🫶🏻 Henryk  #dzidziuśmajdana – napisała Rozenek.

Pod postem zaroiło się od ciepłych słów. Internauci nie mają wątpliwości, że Henio im starszy, tym bardziej podobny do Radka Majdana.

  • Radzio w wersji „pocket”. Słodziak! – Hanna Lis.
  • Przesłodziak wygląda jak malutki Radek. Najpiękniejsze chwile mamy z synkiem.
  • Uwielbiam oglądać tego słodziaka, proszę więcej go pokazywać.
  • Słodki przystojniak z niego.
  • Ale on podobny do Radka! – piszą.

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Radosław Majdan o drugim dziecku

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Para wychowuje dwóch synów ze związku Gosi z Jackiem RozenkiemStanisława Tadeusza oraz wspomnianego już wyżej Henryka, który jest biologicznym dzieckiem pary. Jakiś czas temu dziennikarka udzieliła wywiadu Jastrząb Post, mówiąc, że jej partner chciałby kolejne dziecko.

O kolejnym dziecku (marzy – przyp. red. Jastrząb Post). Ale to jest marzenie, które się nie spełni – powiedziała.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×