Szukaj

Tak wygląda dama XXI wieku! Małgorzata Rozenek już szaleje ze stylizacjami na planie “Projektu Lady”

Małgorzata Rozenek stylizacje

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady 4

Projekt Lady powraca na ekrany telewizorów. Zdjęcia do czwartego sezonu już ruszyły, o czym poinformowała Małgorzata Rozenek. Gwiazda pokazała kulisy powstawania czołówki do nowej edycji. Ma na sobie przepiękną stylizację.

Małgorzata Rozenek wkrótce kolejny raz poprowadzi Projekt Lady. W reality show ponownie wesprze zbuntowane dziewczyny, które będą chciały przejść wewnętrzną oraz zewnętrzną metamorfozę i zawalczą o to, by stać się prawdziwymi damami.

Dziewczyny ponownie przyjadą do domu w Konstancinie, który przez kilka tygodni stanie się miejscem królowania dobrych manier. W przemianie buńczucznych uczestniczek  w damy uczestniczyć będą mentorki: Irena Kamińska-Radomska oraz Tatiana Mindewicz-Puacz, które staną się ich przewodniczkami w drodze po nowe nawyki i zachowania.

O tym, że zdjęcia do najnowszych odcinków ruszyły, wiadomo dzięki prowadzącej – Małgorzacie Rozenek. Niedawno na swoim profilu na Instagramie podzieliła się krótkim nagraniem, na którym pojawia się w otoczeniu mentorek. Na filmie możemy zobaczyć, jak wygląda kręcenie czołówki programu. Wbrew pozorom to, co my widzimy przez kilka sekund, powstaje przynajmniej przez kilka godzin.

Gramy. Działamy. Energia, energia – napisała Rozenek.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na to, że Małgosia podczas zdjęć potrafiła zachować profesjonalizm, ale także wyglądała z odpowiednią klasą. Rozenek wybrała bowiem szary płaszcz od Łukasza Jemioła z białymi wstawkami ze złotymi guzikami, który przewiązywała w pasie. Dobrała do niego białą długą do ziemi suknię, co stworzyło bardzo eleganckie połączenie na miarę damy XXI wieku.

Efekt nagrań widzowie będą mogli zobaczyć prawdopodobnie pod koniec maja w TVN-ie.

Będziecie oglądać?

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek jak błękitny anioł lśniła na balu karnawałowym. Jej zjawiskowa suknia miała tren prawie jak J.Lo!

Gwiazdy na Balu Charytatywnym „Gwiazdy Dobroczynności”: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Anita Sokołowska

Poruszona Małgorzata Rozenek komentuje rodzinną tragedię. Nie jest dobrze


Czy oglądasz “Projekt Lady”?

×