Szukaj

Tak wygląda dama XXI wieku! Małgorzata Rozenek już szaleje ze stylizacjami na planie „Projektu Lady”

Małgorzata Rozenek stylizacje

Małgorzata Rozenek stylizacje

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady 4

Projekt Lady powraca na ekrany telewizorów. Zdjęcia do czwartego sezonu już ruszyły, o czym poinformowała Małgorzata Rozenek. Gwiazda pokazała kulisy powstawania czołówki do nowej edycji. Ma na sobie przepiękną stylizację.

Małgorzata Rozenek wkrótce kolejny raz poprowadzi Projekt Lady. W reality show ponownie wesprze zbuntowane dziewczyny, które będą chciały przejść wewnętrzną oraz zewnętrzną metamorfozę i zawalczą o to, by stać się prawdziwymi damami.

Dziewczyny ponownie przyjadą do domu w Konstancinie, który przez kilka tygodni stanie się miejscem królowania dobrych manier. W przemianie buńczucznych uczestniczek  w damy uczestniczyć będą mentorki: Irena Kamińska-Radomska oraz Tatiana Mindewicz-Puacz, które staną się ich przewodniczkami w drodze po nowe nawyki i zachowania.

O tym, że zdjęcia do najnowszych odcinków ruszyły, wiadomo dzięki prowadzącej – Małgorzacie Rozenek. Niedawno na swoim profilu na Instagramie podzieliła się krótkim nagraniem, na którym pojawia się w otoczeniu mentorek. Na filmie możemy zobaczyć, jak wygląda kręcenie czołówki programu. Wbrew pozorom to, co my widzimy przez kilka sekund, powstaje przynajmniej przez kilka godzin.

Gramy. Działamy. Energia, energia – napisała Rozenek.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na to, że Małgosia podczas zdjęć potrafiła zachować profesjonalizm, ale także wyglądała z odpowiednią klasą. Rozenek wybrała bowiem szary płaszcz od Łukasza Jemioła z białymi wstawkami ze złotymi guzikami, który przewiązywała w pasie. Dobrała do niego białą długą do ziemi suknię, co stworzyło bardzo eleganckie połączenie na miarę damy XXI wieku.

Efekt nagrań widzowie będą mogli zobaczyć prawdopodobnie pod koniec maja w TVN-ie.

Będziecie oglądać?

Zjawiskowa Małgorzata Rozenek jak błękitny anioł lśniła na balu karnawałowym. Jej zjawiskowa suknia miała tren prawie jak J.Lo!

Gwiazdy na Balu Charytatywnym „Gwiazdy Dobroczynności”: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Anita Sokołowska

Poruszona Małgorzata Rozenek komentuje rodzinną tragedię. Nie jest dobrze


Małgorzata Rozenek pokazała kulisy

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy "Projektu Lady"

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy "Projektu Lady"

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy "Projektu Lady"

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×