Małgorzata Rozenek pokazała luksusowy kamper, którym wyrusza do Skandynawii. Jedna rzecz cały czas nie daje jej spokoju

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek odebrała dzisiaj klucze do kampera, którym wyruszy w podróż życia. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z wnętrza pojazdu. To luksus w najlepszym wydaniu. Jest jednak coś, co ją niepokoi. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Małżonkowie w zeszłym roku spełnili swoje wielkie marzenie i doczekali się wspólnego dziecka. Chociaż wychowywali dwójkę starszych synów prezenterki z poprzedniego związku, to mały Henio na dobre scalił ich rodzinę. Chłopiec szybko stał się małą gwiazdą Instagrama. Dumni rodzice od pierwszych chwil pokazują w sieci jego zdjęcia, a każdy kolejny kadr, które jest bohaterem, wzbudza euforię wśród fanów.

Rodzina Majdanów po bardzo pracowitym zeszłym roku postanowiła w końcu wypocząć. Już w styczniu wyjechali do Tulum w Meksyku, by spędzić tam cały miesiąc na błogim leniuchowaniu. Do pięknego kurortu wrócili ponownie w marcu, lecz tym razem odpoczynek połączyli z pracą. Ku uciesze fanów chętnie dzielili się zdjęciami z wyjazdu. Teraz przygotowują się do kolejnej wyprawy.

Małgorzata Rozenek pokazała kamper, którym wyruszy do Skandynawii

Małgosi i Radkowi ten rok upłynie pod znakiem podróży. Mają za sobą już dwa wyjazdy do Tulum, pobyt nad polskim morzem, a teraz przygotowują się do wyprawy życia. Małżonkowie od dawna marzyli o tym, by objechać Europę kamperem. Przez długie lata zawodowe zobowiązania nie pozwalały im na odważną wyprawę. Tego lata postanowili spełnić odkładane na długo marzenie i razem z trójką synów i swoimi czworonogami ruszają do Skandynawii. Małgosia już od dawna wynajęła pojazd, który miał spełnić wszystkie jej oczekiwania.

Wynajęliśmy największy dopuszczalny kamper do 3,5 t. Mimo to, jak do niego weszłam, pomyślałam sobie: „Boże tu nawet się jedzenie dla psów nie zmieści”. Mam jednak nadzieję, że będzie tak fajnie, jak sobie to wyobrażałam i wszystko potrzebne uda nam się zapakować. Jestem tą podróżą bardzo podekscytowana. Od kilku miesięcy pakuję już walizki – opowiedziała Małgosia w rozmowie z Faktem.

Dzisiaj przed południem mam trójki synów odebrała klucze do auta, w którym spędzi najbliższy miesiąc. Wszystkim pochwaliła się na Instagramie i opublikowała nagranie z wnętrza kampera. Znalazła się w nim w pełni wyposażona kuchnia oraz lodówka z niespodzianką w postaci słoiczka kawioru. Jest też mini salon z kanapą i stolikiem, a także sypialnia z łożem małżeńskim i łóżkami dla synów. Są też małe szafeczki na drobiazgi i ubrania. Gwiazda nie ukrywa, że ciężko będzie jej spakować całą rodzinę do wypasionego auta.

Jedna rzecz nie ukrywam martwi mnie najbardziej. Jest to tak zwane miejsce do przechowywania – stwierdziła Małgosia.

Miejmy nadzieję, że Małgosi uda się pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy, których musi zabrać całkiem sporo. W końcu w kamperze będzie mieszkało aż 5 osób. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Małgorzata Rozenek pokazała kamper

Komentarze