Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała swoją piękną sypialnię! W jej małżeńskim łożu leży spragniony pieszczot przystojniak! Nie jest nim Radzio!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w dalszym ciągu przebywają na rodzinnych wakacjach. Małżonkowie zwiedzili już Włochy, Francję, a obecnie stacjonują w Austrii. Jak spędzają czas w gminie Zillertal?

Małgorzata Rozenek z mężem Radosławem Majdanem, synami oraz psami, wybrała się na objazdowe wakacje po Europie. Rodzina Majdanów zaliczyła już Weronę, Wenecję, Cannes, a obecnie zatrzymała się w Austrii. Małgosia podróżuje samochodem, zatem tylna kanapa auta przeznaczona jest dla chłopców oraz jej słodkich pupili, które z całą pewnością w taki upał cieszą się klimatyzowanym pojazdem. Rozenek wynajęła apartament w Zillertal w Tyrolu, w którym jej psy czują się jak ryby w wodzie.

Jesteśmy w najfajniejszym hotelu świata w hotelu, w którym głównym gościem są psy, a ludzie są tylko ich opiekunami  zawsze szukamy miejsc przyjaznych psom, ale nie spodziewałam się, że aż tak hotel jest w Zillertal w Tyrolu jednym z piękniejszych miejsc Austrii.  – napisała Małgorzata

Pod swoim wpisem, prezenterka Projektu Lady zaprezentowała luksusową sypialnię. Pokój wygląda niezwykle okazale. Łoże Małgorzaty ledwo zmieściło się w kadrze. Niestety okazuje się, że na tak dużym łóżku małżeńskim, miejsce Radosława jest już zajęte. Tym razem z piękną Małgosią śpi jej piesek. Ten widok rozbawił fanów małżonków, którzy w licznych komentarzach wyrazili swoją radość i zachwyt:

  • Byliśmy w Magdalenie 10 lat temu na nartach
  • A jeszcze piękniej tam w zimie jak czas z pupilem można połączyć z narciarskim szaleństwem, tez polecam
  • Szok!
  • Trochę przesada ale dla psów warto
  • O a gdzie śpi Radzio
  • No pięknie łóżko zajęte

Zobaczcie jakie luksusy!

Roznegliżowana Małgorzata Rozenek kusi opalonym ciałem o poranku! Jej morderczy jogging w upale został nagrodzony!

Małgorzata Rozenek, Małgorzata Kożuchowska i Maffashion zmieniły się nie do poznania! Mają zupełnie nowe fryzury! Takiej metamorfozy jeszcze nie widzieliście!

 

Małgorzata Rozenek poczuła klimat Wenecji i poszła na całość! Maska na twarzy to nic przy tym, co ma we włosach!


Małgorzata Rozenek pokazała swoje łóżko z pupilem

Małgorzata Rozenek pokazała swoje łóżko z pupilem

Małgorzata Rozenek z rodziną na wakacjach w Wenecji

Małgorzata Rozenek z rodziną na wakacjach w Wenecji

Małgorzata Rozenek poranny jogging na francuskich wakacjach

Małgorzata Rozenek poranny jogging na francuskich wakacjach

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×