Małgorzata Rozenek przyłapała Radka Majdana w sypialni. Pokazała, co robi, gdy nikt na niego nie patrzy. „To się pogarsza”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda rodzinny wieczór w jej willi. Gwiazda przyłapała męża w sypialni i jest nieco zaniepokojona. Co nałogowo robi Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek już od dekady współpracuje ze stacją TVN. Gwiazda szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w kraju. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, a później potoczyło się już błyskawicznie. Obecnie spełnia jedno ze swoich największych zawodowych marzeń. W jesienniej ramówce w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim zadebiutowała jako prowadząca Dzień Dobry TVN, a w nowej roli radzi sobie coraz lepiej.

Małgosia pomimo nowej pracy nie unika też innych aktywności. Nieustannie podejmuje się kolejnych wyzwań, a jej grafik jest dosłownie wypełniony po brzegi. To nie przeszkodziło jej jednak w ułożeniu życia prywatnego. Od 6 lat jej mężem jest Radosław Majdan, z którym doczekała się synka, Henia.

Małżonkowie wspólnie wychowują też dwie starsze pociechy Małgosi, czyli Stanisława i Tadeusza. Wieczory wolne od zobowiązań rodzina spędza wspólnie. Rozenek pokazała, co dzieje się w ich sypialni.

Małgorzata Rozenek przyłapała Radosława Majdana w sypialni. Co robił?

Małgosia zgromadziła wokół siebie sporą ilość fanów, a ci chcą wiedzieć jak najwięcej nie tylko o jej pracy, ale też codzienności. Nic więc  dziwnego, że chętnie zaglądają na jej profil na Instagramie. Tam nie ma ona przed nimi zbyt wielu tajemnic i chętnie pokazuje, jak wygląda jej prywatność. Dzień zazwyczaj zaczyna od wizyty w siłowni, gdzie melduje się już o świcie.

Następnie wypełnia zawodowe zobowiązania, ale wieczory należą już do najbliższych. Razem z mężem i synami spędzają czas w domowym zaciszu, a ostatnio gwiazda pochwaliła się tym, co dzieje się w sypialni. Ona oglądała nowy sezon serialu The Crown. Chłopcy bawili się z psiakami, a co robił Radosław Majdan? Żona przyłapała byłego bramkarza reprezentacji Polski na oglądaniu meczu.

Właśnie przyłapałam @r_majdan że ogląda mecze. To się pogarsza – napisała.

Gwiazda już wielokrotnie wspominała, że jej mąż dosłownie zawsze i wszędzie znajdzie czas na obejrzenie meczu. Wygląda na to, że dla Radka to nie tylko praca, ale też wielka pasja, której poświęca się bez reszty.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądał rodzinny wieczór w willi Małgorzaty Rozenek.


Małgorzata Rozenek pokazała wieczór w sypialni

Małgorzata Rozenek pokazała wieczór w sypialni

Małgorzata Rozenek pokazała wieczór w sypialni

Małgorzata Rozenek pokazała wieczór w sypialni

Małgorzata Rozenek pokazała wieczór w sypialni

Małgorzata Rozenek pokazała wieczór w sypialni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×