Szukaj

Majdan podziękował za życzenia dla Małgosi. Pokazał jej zdjęcie w stroju kąpielowym. Co za krągłości!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Radosław Majdan postanowił podziękować wszystkim internautom za życzenia urodzinowe, które tak licznie docierały do jego żony. Przy okazji pochwalił się rodzinnym zdjęciem. Czy to ostatnie rodzinne fotografie przed porodem?

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Maluch pojawi się na świecie lada chwila. Ciężarna gwiazda już od kilku dni jest po wyznaczonym terminie porodu. Chociaż jest już doświadczoną mamą, to w jednym z wywiadów zdradziła, że powoli ogarnia ją niepokój, ale tak naprawdę zbliżające się rozwiązanie bardziej przeżywa Radek, dla którego będzie to pierwsze biologiczne dziecko.

Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą – mówiła Rozenek.

Małgorzata 1 czerwca świętowała swoje 42 urodziny. Z tej okazji mąż przygotował dla niej prawdziwą niespodziankę.

Radosław Majdan dziękuje za życzenia dla Małgorzaty Rozenek

Przyszły tata postanowił celebrować urodziny swojej żony w miejscu, które oboje bardzo lubią. Zaprosił całą rodzinę do luksusowego hotelu i SPA, aby tuż przed porodem jego księżniczka mogła się w pełni zrelaksować i wypocząć. Zdjęciami z wypadu solenizantka pochwaliła się na Instagramie. Tam również pojawiło się mnóstwo życzeń nie tylko od znajomych, ale również od obserwatorów gwiazdy. Prawie wszyscy życzyli przyszłej mamie szczęśliwego i szybkiego rozwiązania.

Za płynące zewsząd miłe słowa Radek Majdan postanowił podziękować w imieniu żony. Przy okazji pochwalił się rodzinnym zdjęciem, na którym widzimy Małgosię w stroju kąpielowym. Uwagę przykuwa oczywiście jej sporych rozmiarów brzuszek.

Bardzo Wam dziękujemy za życzenia dla mojej Małgorzaty. Miłego dnia.

Być może są to już ostatnie pamiątkowe zdjęcia, na których oglądamy Rozenek z zaokrąglonym brzuchem. Od kilku dni przecież wszyscy niecierpliwie czekają na szczęśliwe nowiny.


Radosław Majdan i Małgosia Rozenek

Radosław Majdan i Małgosia Rozenek

Radosław Majdan i Małgosia Rozenek

Radosław Majdan i Małgosia Rozenek

Radosław Majdan zapewnił Małgorzacie Rozenek niespodziankę

Radosław Majdan zapewnił Małgorzacie Rozenek niespodziankę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×