Szukaj

Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie, a fani zwrócili uwagę na jej fałdki na brzuchu. Docenili jej naturalność

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wciąż walczy o powrót do perfekcyjnej sylwetki. Dziś zdecydowała się pokazać fankom, jak wygląda aktualnie jej brzuch.

Małgorzata Rozenek niedawno powitała wraz z mężem Radosławem Majdanem ich pierwszego synka. Gwiazda jednak nie zrezygnowała ze swojej pracy zawodowej. Świetnie łączy macierzyństwo z karierą. Jej urlop macierzyński nie trwał więc długo. Już dwa tygodnie po porodzie weszła na plan programu Projekt Lady. We wszystkim towarzyszył mamie Henio, którym ekipa zajmowała się w czasie nagrań.

Chociaż aktualnie dobiegły one końca, to Rozenek nie zwalnia tempa, Już zaangażowała się w kolejne projekty, o których poinformowała na Instagramie. Niedawno ogłosiła, że dołączyła do jury Top Model.

Małgorzata Rozenek pokazała swój nieidealny brzuch

Małgorzata nie kryła faktu, że w czasie ciąży przybyło jej dodatkowych kilogramów. Zaraz po porodzie oznajmiła, że zamierza wrócić do pełni formy, jednak zrobi to w swoim tempie. Jak zdradziła wtedy, zostało jej jeszcze 10 kilogramów. Ostatnio dostała zielone światło od lekarzy i z ochotą wróciła do treningów. Na szczęście Henio jest dzieckiem, które nie sprawia żadnych problemów, więc zadanie jest zdecydowanie bardziej ułatwione.

Według najnowszych doniesień Party Perfekcyjna spotyka się ze swoją trenerką trzy, cztery razy w tygodniu. Ćwiczą od 35 do 45 minut. Lidia Wierzbowska, zdradziła, że Małgosia dzięki karmieniu piersią spala od 300 do 500 kcal dziennie. To w połączeniu z wysiłkiem fizycznym pozwoli jej szybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Najważniejsza jednak jest wytrwałość w dążeniu do celu, której mamie Henia nie brakuje. Tak samo jak i odwagi. Dziś zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym widać jej aktualne kształty.

Gwiazda siedzi na tarasie z głową spuszczoną w dół. Na sobie ma czarny, krótki top, który odsłania brzuch.

Kiedy dociera do Ciebie, że lato się skończyło – napisała w poście.

Oczywiście obecną jej figurę postanowili skomentować internauci.

  • Jeszcze dwie fałdki zostały, ale już niedługo znikną.
  • Uff dużo czasu na zrobienie formy na kolejne lato.
  • Piękne naturalne zdjęcie – dziękuję.

Naszym zdaniem Gosia prezentuje się naprawdę świetnie i zapewne lada dzień nie będzie można już dostrzec żadnych fałdek.

 


Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po porodzie

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po porodzie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Zgranna ja diabli..i świetne nogiSzczerze zazdroszczę

  • Gość pisze:

    Janusz nie mogę, jakie fałdki przecież nawet jak chudzinka siada to brzuch się marszczy, a potem kobiety nie lubią siebie, wstydzą się, są zakompleksione. Pani Małgosiu ślicznie Pani wyglada!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×