Małgorzata Rozenek pokazała brudne okna. Od razu wyjaśniła, dlaczego nie ma zamiaru ich myć. „Okna nie umyje”. Pokazała przeszkodę

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała bardzo brudne okna w swoim pięknym domu. Natychmiast wyjaśniła internautom, że nie ma zamiaru ich myć. Co jej stoi na przeszkodzie?

Małgorzata Rozenek w ciągu dekady wyrosła na jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu. Następnie pojawiło się mnóstwo nowych propozycji, a jej zawodowy kalendarz zaczął pękać w szwach. Prezenterka jednak od dawna marzyła o tym, by poprowadzić Dzień Dobry TVN. Przez lata nie udawało jej się przekonać włodarzy do swojego pomysłu. Dopiero kilka miesięcy temu otrzymała szansę debiutu w śniadaniówce. Poranny format od sierpnia prowadzi w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim.

Małgosia od samego początku łączy absorbującą pracę z udanym życiem prywatnym. Po dwóch nieudanych małżeństwach odnalazła szczęście u boku Radosława Majdana. Para wspólnie zajmuje się synami prezenterki z poprzedniego związku, czyli 16-letnim Stanisławem i 12-letnim Tadeuszem. Oczkiem w głowie rodziców i starszych braci jest natomiast Henryk, który jest synem Radka. W tym roku chłopiec kończy 3 lata.

Gwiazda jest też wielką miłośniczką czworonogów. Razem z Radiem są właścicielami czterech psów, które wiodą iście królewskie życie. Jeden z nich jest szczególnym ulubieńcem właścicieli, ale też internautów. Gwiazda właśnie pokazała, co czworonóg robi każdego ranka.

Małgorzata Rozenek pokazała brudne okna. Dlaczego ich nie umyje?

Małgosia ze względu na swoją ogromną popularność jest pod ciągłą obserwacją fanów. Śledzą oni szczególnie posty, które dotyczą życia prywatnego. Z każdym razem, gdy publikuje zdjęcia lub nagrania z domowego zacisza obserwatorzy wręcz doszukują się niedoskonałości i potrafią wytknąć najmniejszy błąd. W poniedziałek Gosia postanowiła ich wyprzedzić i pokazała, jak wyglądają jej okna.

Okazuje się, że buldog angielski George każdego ranka brudzi szyby w oknach sypialni gdy z tarasu szczeka, aby właściciele wypuścili go do domu. Małgosia przekazała, że w tym wypadku mycie okien nie ma większego sensu.

…nie, no co Ty *okna nie umyje, bo mi go Georguś opluwa. Umyje jak wiosna przyjdzie

Kto tak jak Gosia ma psy, dokładnie wie, jaki bałagan potrafią zrobić w domu. Komentujący zdecydowanie zgodzili się Gosią i pod jej postem przekazali, że doskonale ją rozumieją.

 • Ja mam koty i okna też opulte i łapki poodbijabe o drzwiach nie wspomnę o 9 umyje 9.10 łapki i nosek odbity.
 • U mnie tez oplute przez dwa psiaki. Znam to.
 • U nas tez okno tarasowe wiecznie oplute.
 • Moje oplute, wylizane… A szkoda gadać.

Macie zwierzaki, znacie ten problem?

Małgorzata Rozenek o czwartym dziecku

Małgorzata Rozenek wychowuje trzech synów, ale nie ukrywa, że jej mąż marzył o jeszcze większej rodzinie. Radosław po raz pierwszy został ojcem, mając 48 lat, ale odnalazł się w tej roli wspaniale. Jego żona w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że niestety marzenie Majdana o kolejnym dziecku się nie spełni:

O kolejnym dziecku. Ale to jest marzenie, które się nie spełni.


Małgorzata Rozenek pokazała brudne okna

Małgorzata Rozenek pokazała brudne okna

Małgorzata Rozenek wstrząśnięta śmiercią nastolatka

Małgorzata Rozenek wstrząśnięta śmiercią nastolatka

Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę

Małgorzata Rozenek pokazała łazienkę

Komentarze

 • Gość pisze:

  a podobno taka perfekcyjna pani domu z niej. u mnie często się myje okna. Jak jest zimno to myje całe, ale zimą też już kilka razy płynem mysiu pysiu szyby przecierałam, lubię mieć czysto

 • Gość pisze:

  moj piesek zostawia ślady łapek wszędzie , ale go kochamy więc okna nie są najważniejsze , zgadzam się z Małgorzata , i tez do mycia okien mam fachowca , a kto bogatemu zabroni ?

 • Gość Toja pisze:

  No właśnie Goniu, Radzio jeszcze może mieć wiele dzieci, z inną, młodszą. Twoje słownictwo rzeczywiście godne prowadzacej Projekt Lady. Poza tym nie kłam, że umyjesz, bo zrobią to za ciebie inni. Jak zwykle zresztą. W ilości wypowiadanych kłamstw masz bezwzględnie pierwszeństwo przed Morawieckim.

 • Gość pisze:

  Czy u Majdana marzenie się nie spełni to nie wiadomo. Gosia wiek swój ma wiadomo , ale facet długo może….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×