Szukaj

To jakiś nowy trend? Rozenek też pokazała swoją pupę. Apetyczne kształty odwracają uwagę od nowej fryzury

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie dodała odważne zdjęcie. Pozuje bokiem do obiektywu, jest ubrana jedynie w koszulę. Spojrzenia przyciąga apetyczna pupa, która odwraca uwagę od nowej fryzury. Co na to internauci?

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda długo nie nacieszyła się urlopem macierzyńskim. Dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady, potem zaczęła się podejmować kolejnych wyzwań.

Wśród nich jest rola w filmie. Małgorzata zagra w filmie Patryka Vegi, co potwierdziła w Pudelku. W tej samej rozmowie zdradziła, że już odpowiednio się przygotowuje do nowego wyzwania, które wcale nie jest takie proste:

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca.

Małgorzata Rozenek pokazała apetyczną pupę. Co na to internauci?

Rozenek nie tylko jest aktywna zawodowo, ale stara się regularnie publikować posty w mediach społecznościowych. Pokazuje wybrane kulisy swojej codzienności, informuje fanów o nowych projektach. Najnowszy wpis udostępniła we wtorkowy poranek.

Małgorzata pozuje ubrana w białą koszulę i bieliznę, za nią rozlega się widok na Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Chociaż znajduje się w cieniu, w oczy rzucają się jej smukłe nogi, a także apetyczna pupa. Odciągają uwagę od nowej, oryginalnej fryzury. Gwiazda sytuację na zdjęciu skomentowała krótko:

Gotowi na podbój świata? #letsdoit

Wpis wywołał niemałe poruszenie. Internauci komplementują figurę Rozenek, zachwycają się ujęciem:

  • Piękny powrót do formy. Cudownego dnia dla Pani.
  • Co za widoki! Cudnie.
  • Figurka marzenie. Jest Pani najlepsza i kropka.

Warto dodać, że Małgorzata Rozenek nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnim czasie zdecydowała się zaprezentować swoje ciało przed obiektywem. Wcześniej na taki ruch zdecydował się Tomasz Makowiecki, który wykazał się nieco większą odwagą niż Małgosia. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Małgorzata Rozenek eksponuje swoje wdzięki

Małgorzata Rozenek eksponuje swoje wdzięki

Małgorzata Rozenek - poranna joga

Małgorzata Rozenek - poranna joga

Małgorzata Rozenek w klapkach ze sztucznego futra

Małgorzata Rozenek w klapkach ze sztucznego futra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×