Szukaj

Krępująca wpadka Małgorzaty Rozenek podczas praktyki jogi. Obcisły strój spłatał jej niezłego figla

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie, jak praktykuje jogę we własnym salonie. Filmik miał być motywacją dla fanek, a tymczasem wydarzyła się przykra przygoda. Zobaczcie, jakiego figla splatały gwieździe zbyt obcisłe legginsy.

Małgorzata Rozenek zaraz po urodzeniu trzeciego syna zabrała się ostro za powrót do formy. Przeszła na dietę, zadbała o aktywność fizyczną oraz oddaje się specjalnym zabiegom w gabinecie medycyny estetycznej. Jej działania szybko przyniosły efekty, bo już podczas zimowego odpoczynku w Meksyku, czyli zaledwie 7 miesięcy po pojawieniu się na świecie Henia, zachwycała sylwetką w bikini. Jej zmagania możemy oglądać w programie Rozenek cudnie chudnie na antenie TVN Style.

Reporterce Jastrząb Post Małgosia zdradziła, że każdy może schudnąć i zadbać o zdrowie, jeśli tylko zrezygnuje z trzech rzeczy:

(…) Namawiam do rezygnacji tylko z 3 rzeczy – możesz żyć tak jak żyjesz. Możesz robić wszystko to, na co masz ochotę, pod warunkiem, że zrezygnujesz z cukru, mięsa i alkoholu. Jeżeli uda się się odstawić, nie mówię, że na raz, i że jednocześnie, ale dojść do sytuacji w której nie jesz cukru, nie jesz mięsa i nie pijesz alkoholu, wtedy otwiera się zupełnie inna przestrzeń, zdrowy tryb życia, który naprawdę jest widoczny nie tylko na ciele, ale i w głowie.

Na Instagramie Rozenek jest mnóstwo postów, które pokazują jej aktywność fizyczną. Tym razem pochwaliła się wideo z praktyki jogi.

Małgorzata Rozenek praktykuje jogę w obcisłych legginsach

Małgorzata Rozenek wyznała w swoich social mediach, że podczas jej niedawnych wakacji w Meksyku zainteresowała się jogą i pokochała ten rodzaj ruchu.

Moje ostatnie odkrycie – joga. Jestem zdziwiona, jak bardzo mi się podoba. Może to ogromna zasługa Brendy, mojej nauczycielki?

42-latka nie przestała ćwiczyć także po powrocie w domu. Podzieliła się swoją aktywnością i zamieściła w sieci filmik z praktyki jogi. Trzeba przyznać, że dzięki temu, że systematycznie oddaje się temu zajęciu, jej ciało jest bardzo rozciągnięte. Gwiazda nie zapomniała o elastycznych białych legginsach, które nie krępowały ruchów. Tym razem jednak odzież spłatała jej figla i zbyt perfekcyjnie dostosowała się do jej ciała.

Na wideo widać, jak w dosyć krępujący sposób spodnie wrzynały się w miejsca intymne ćwiczącej. Chyba każda kobieta, która aktywnie uprawia sport, wie, że takie przypadki zdarzają się dosyć często.


Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek - joga

Małgorzata Rozenek - joga

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×