Szukaj

Wczoraj gwiazda, dzisiaj nieperfekcyjna pani domu. Zmarnowana Rozenek po sylwestrze nie wygląda najlepiej

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek odpoczywa po hucznym sylwestrze, którego spędziła razem z najbliższymi. Wczoraj wystylizowana jak na czerwony dywan, dzisiaj pokazała się w wersji bez makijażu i po imprezie.

Ostatni dzień 2020 roku Małgorzta Rozenek i Radosław Majdan spędzili z synami w domu. Wystylizowali się jak na Oskary. Cała rodzina prezentowała się niezwykle elegancko. Panowie w eleganckich garniturach, nawet Henio miał muszkę, a Gosia w pięknej długiej sukni o kroju syrenki, z czarnym gorsetem i jasną bardzo opiętą spódnicą. Włosy spięła i ozdobiła piękną opaską – wyglądała jak milion dolarów.

Nie zabrakło szampana i namiętnego pocałunku w wykonaniu małżonków. Wyglądało na to, że cała rodzina bawiła się wyśmienicie. Zdjęciami podzielili się na Instagramie.

To był szalony rok. Przyszły niech będzie spokojny. Do Siego – napisała Gosia.

Jedak kolejnego dnia Perfekcyjna pani domu już tak dobrze się nie prezentowała. Pochwaliła się zdjęciami z regeneracji po imprezie.

Małgorzata Rozenek wypoczywa po sylwestrze. Jak wygląda?

Rok 2020 był niezwykle łaskawy dla Małgorzaty Rozenek. Doczekała się upragnionego dziecka, czym niezwykle uszczęśliwiła swojego męża, gdyż Henryk jest pierwszym potomkiem Majdana. Jej starsi synowie wspaniale się rozwijają i także nie posiadają się z radości, że maluch dołączył do rodziny. Do tego gwiazda ma na koncie wiele bardzo udanych projektów zawodowych, a nawet udało jej się zagrać w filmie Patryka Vegi.

Gdzie się nie obróciła, tam sukces. Taki rok trzeba było zamknąć z przytupem. Impreza w salonie okazała się świetnym pomysłem, ale przyszedł kolejny dzień i trzeba wypocząć. Małgorzata podzieliła się z fanami zdjęciami z kanapy. Dzisiaj już nie wygląda jak gwiazda z rozdania Oscarów. Lekko zmaltretowana relaksowała się w towarzystwie ukochanego Georgio.

O taką Polskę walczyłam. Najlepszego w Nowym Roku – napisała z charakterystycznym poczuciem humoru.

Rozbawieni internauci również składają serdeczne, noworoczne życzenia Małgorzacie.

  • Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  • Wspaniałego roku! Dla całej rodziny!
  • Dzisiaj już taka domowa 😉 wszystkiego najlepszego!
  • Dużo szcześcia!

Jak widać u Małgorzaty Rozenek od looku wprost z Hollywood, do tego mniej wyjściowego tylko jeden krok. A i tak wygląda dobrze. Tylko pozazdrościć.


Małgorzata Rozenek po sylwestrze

Małgorzata Rozenek po sylwestrze

Małgorzata Rozenek po sylwestrze

Małgorzata Rozenek po sylwestrze

Małgorzata Rozenek po sylwestrze

Małgorzata Rozenek po sylwestrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×