Małgorzata Rozenek po krytyce widzów „DDTVN” poszła do specjalistki. Wyjawiła kulisy zajęć. „Jeżeli się chce, to się może”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek otrzymała masę krytycznych opinii. Postanowiła działać. Poszła do specjalistki i otrzymała do niej porady.

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych prezenterek TVN. Lata temu poznaliśmy ją dzięki show Perfekcyjna pani domu. Pod koniec września Gosia niespodziewanie wróciła do pracy w telewizji. Obsadzono ją w roli współprowadzącej Dzień Dobry TVN, w którym to występuje o boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Jej angaż do śniadaniówki negocjowało ścisłe kierownictwo komercyjnej stacji.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazał Pomponik.

Nowa prowadząca ma zarówno sp0re grono oddanych fanów, jak i krytyków. Dziennikarka nie zamyka się na ich opinie. Ostatnio wyznała, że po słowach krytyki ze strony telewidzów, postanowiła udać się do logopedki.

Głęboko wierzę w ogólny rozwój. Wszystko, co sprawia, że można lepiej wyglądać, lepiej coś robić jest warte, by w to inwestować. To tak samo, jak chodzić na siłownię. Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziała.

Małgorzata Rozenek o wizycie u specjalistki

Teraz w rozmowie z Pomponikiem opowiedziała więcej na temat wizyty u ekspertki. Jak się okazuje, wspólna praca przyniosła już pierwsze rezultaty.

To jest ogromna przyjemność, że jako redakcja „Dzień dobry TVN” mamy możliwość pracy z najlepszymi ekspertami. Osoba, która ze mną pracuje, jest osobą, która daje tak trafne uwagi i tak dobrze pracuje i ma tak wiele sukcesów na swoim koncie, że ja muszę ci powiedzieć, że już zauważam różnicę w swoim głosie po ćwiczeniach, które razem robimy – pochwaliła się.

Dalej wskazała na to, jakie konkretne ćwiczenia wykonuje pod okiem logopedki.

To są ćwiczenia oddechowe. Cały organ, który wydaje głos, jest takim samym mięśniem, jak biceps czy pośladek. Ta świadomość, że wiesz, jak powinien pracować i tego, że tak jak na treningu ćwiczysz swoje ciało, tak jesteś w stanie wyćwiczyć swój głos, jest to dla mnie ogromnym ułatwieniem, bo ja głęboko wierzę w to, że jeżeli się chce to się może – rozjaśniła przebieg ćwiczeń.

Trzymamy kciuki za Gosię i jej rozwój osobisty.


Małgorzata Rozenek - Woman Power 2022

Małgorzata Rozenek - Woman Power 2022

Małgorzata Rozenek, Gosia Ohme - Woman Power 2022

Małgorzata Rozenek, Gosia Ohme - Woman Power 2022

Małgorzata Rozenek - Bal Fundacji TVN 2022

Małgorzata Rozenek - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dla mnie super prowadzi … jest zawsze przygotowania i to widać…I co niezwykle cenne jezi jej partner zapowiada np nast materiał to nie wcina mu się bo koniecznie musi coś dopowiedzieć…niestety tak robią inni a to mega nieprofesjonalne.

 • GośćAga pisze:

  Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze świąt się podli stare ale jakie prawdziwe powiedzenie

 • GośćJANEX pisze:

  Kobieto nie pchaj się gdzie nie powinnaś bo tam akurat nie chcą cię nie potrafisz to się nie pchaj na afisz, przestałem oglądać tvn o kiedy spojrzę do tej szczujni to Rozenek więc postanowiłem że nie będę oglądać, a tak prywatnie to brzydka i stara tylko tvn może ją znosić

 • Gość pisze:

  Do prowadzenia takiego programu trzeba mieć „to coś” co wzbudza sympatię. Tego nie da się nauczyć i żaden foniatra tu nie pomoże. Dlaczego nie daje się szansy młodym zdolnym tylko wciąż opatrzone twarze. Osoby które robią wszystko. Ale układy układy…

  • Gośćprzyjaciele z LO. pisze:

   Oj,kobito ,kobito czy Ty nie masz za grosz wstydu ?w tym wieku chcesz się odmienić i stać się druga Doda ?No nie ten wiek !64 lata to czas żeby wnukami się zajmować a nie straszyć ludzi swoim skrzeczacym głosem,wyglądem szkapy i trzasaniem włosami!a Henka to lepiej oddaj surogatce to przynajmniej dziecko będzie miało jednego rodzica a nie niby „tata”ktory jeździ do Sopotu i niby „matka”ktora szuka kasy gdzie tylko się da !Co za Swiat!

  • Gość pisze:

   Popieram w 100%

 • FFFFFFFFFF pisze:

  Kobieto odpuść, nie podobasz się to się nie pchaj. Na siłę można wszystko osiągnąć, ale niesmak i smród pozostaje. Nawet Twoje zdjęcia prezentują te niekorzystne, pewnie lepszych nie mają bo jesteś przeciętna.

 • Gość pisze:

  Rozenek nigdy nie będziesz we wszystkim perfekcyjna. Zrozum że nie ma idealow i nie będziesz w stanie wszystkim sie podobac

 • Gość pisze:

  ,, Jeżeli się chce to się może ,,,kto tak mówi. Nawet zdania poprawnie nie umie złożyć.

 • Gość pisze:

  Chciałabym mieć chociaż 20 % energii p. Małgosi. Podziwiam za pracowitość

  • Gość elfi pisze:

   Az zrobiło mi się dziwnie czytając ten hejt No mamy przesyt pseudo celebrytow to fakt szczególnie Pani Rozenek ale na tym polega tvn i jej podobne media nie oglądam nie czytam i nie podziwiam bo i z jakiego powodu czas i era artystów się w Polsce i na świecie zakończyła! Generacja inteligencji i artystów z mega talentem klasa szykiem itp juz wygasa , współczesne aktorki robią z siebie duże bum przy malutkim wkładzie ,nie czytam nie patrze bo i nie ma na co !

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×