Radosław Majdan doprowadził Małgorzatę Rozenek do łez. Tego się po nim nie spodziewała

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek nakręciła program o tym, jak wraca do formy po ciąży. Rozenek cudnie chudnie miał swoją premierę w poniedziałek 1 lutego. Już w pierwszym odcinku nie brakowało emocji, ale tego, że to Radosław Majdan doprowadzi żonę do łez, chyba nikt się nie spodziewał.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą bardzo udane małżeństwo. W czerwcu 2020 roku powitali na świecie swojego synka, Henia i wydaje się, że ich uczucie jeszcze wzrosło. Nie szczędzą sobie czułych gestów, a z okazywaniem miłości publicznie nie mają żadnego problemu. Małżonkowie stworzyli zgrany zespół i wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Dali temu wyraz, kiedy wystąpili w programie Azja Express, w którym wkrótce stali się ulubioną parą. Ich teksty stały się niemal kultowe, a oni udowodnili, że świetnie się znają i dobrze rozumieją.

  • Małgosia i Radek to mistrzostwo świata 😀
  • Już od lat się tak nie ubawiłem 😀
  • Małgorzata z Radosławem powinni sami poprowadzić program reality show 🙂 – pisali fani.

Potem było Iron Majdan, a teraz podobno szykują kolejny wspólny projekt. Póki co jednak możemy oglądać samą Małgorzatę w walce o sylwetkę sprzed narodzin Henia w programie Rozenek cudnie chudnie. To właśnie w tym programie Radosław Majdan doprowadził ją do łez – i to w pierwszym odcinku.

Dlaczego Małgorzata Rozenek płakała przez Radka Majdana?

1 lutego na antenie TVN Style swoją wielką premierę miał długo zapowiadany program Małgorzaty Rozenek o odchudzaniu. Gwiazda pokazuje kobietom, jak wyglądała jej walka o perfekcyjną sylwetkę po trzecim porodzie. 42-latka testuje w obecności kamer sposoby na szybkie gubienie kilogramów i odpowie na pytania, czy są one skuteczne.

W pierwszym odcinku już nie brakowało emocji. Małgorzata zwierzyła się z tego, ile waży i jaki jest jej cel. Wiadomo, że może liczyć na wsparcie męża, ale tym razem Radek przeszedł sam siebie.

Podczas wizyty na siłowni Rozenek czekała wielka niespodzianka. Gwiazda otrzymała ogromny bukiet kwiatów i liścik. Pomysłodawcą nieoczekiwanego prezentu był oczywiście Majdan. Małgosia bardzo się wzruszyła, poleciały łzy. Kto by się spodziewał, że to jej wałsny mąż doprowadzi ją do łez i to w pierwszym odcinku programu.


Małgorzata Rozenek - tuż po porodzie obecnie

Małgorzata Rozenek - tuż po porodzie obecnie

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Ile waży Małgorzata Rozenek?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×