Szukaj

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie płaczącego Henia. Reakcja Radosława Majdana jest rozczulająca

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek na Instagramie tuż o poranku dodała nowe zdjęcia. Na jednym z nich Henio nie miał wesołej miny. Co się stało? Jak zareagował Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek nie może narzekać na nudę. Nie tylko niedawno została mamą po raz trzeci, ale także otrzymuje mnóstwo zawodowych propozycji. Wiadomo m.in., że zagra w filmie Patryka Vegi. Wcieli się w jedną z głównych postaci, o czym opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem:

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca.

W wolnych chwilach gwiazda walczy o odzyskanie sylwetki sprzed ciąży. Ćwiczy pod okiem trenera personalnego, poddaje się różnym zabiegom wspomagającym ujędrnianie ciała, a tym samym utratę nadprogramowych centymetrów. Niejednokrotnie pokazuje je w sieci.

Małgorzata Rozenek opublikowała nowe zdjęcie z Heniem

Małgorzata prowadzi także konto na Instagramie, gdzie zdradza wybrane kulisy codzienności. Tak jak w niedzielny poranek, w którym opublikowała dwa posty. Na pierwszym pokazała Radosława Majdana, który śpi w najlepsze. Towarzyszy mu George. Na drugim gwiazda pozuje z Heniem, który płacze. Rozenek w jednym z opisów napisała, że nie chciałaby spać jak dziecko, wolałaby jak jej mąż lub pies. Pod drugim z kolei podkreśla:

Tymczasem w pokoju obok.

Wywołany do odpowiedzi Radosław postanowił zareagować. Zadeklarował, że już idzie, by przytulić synka. Jego reakcja jest rozczulająca:

Mój kochany Synek. Tatuś już idzie przytulić.

Nie tylko Majdan, ale także inni internauci pod drugim postem pozostawiali komentarze:

  • Jaki słodziak. Mam wrażenie, że chce powiedzieć: „Mamo, dlaczego tata jeszcze śpi, budzę go z całych sił”.
  • Hahaha norma. Mój mąż na pytania, czy dziecko dobrze śpi, odpowiada, że tak, że całe noce przesypia. Wcale się nie budzi.
  • Znam to z własnego doświadczenia. Mama po uszy w pieluchach, tata śpi w najlepsze. Wypisz wymaluj nasza rodzina.

Też macie takie doświadczenia?


Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek pokazała śpiącego Radosława

Małgorzata Rozenek pokazała śpiącego Radosława

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Małgorzata Rozenek i Henio Majdan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×