Szukaj

Małgorzata Rozenek szykuje się do Wielkanocy! Tym razem to będą dla niej wyjątkowe święta! Gdzie i z kim je spędzi?

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną przygotowuje się do celebrowania Wielkanocy. Gwiazda TVN w tym roku postanowiła zmienić swoje zwyczaje świąteczne, zatem wyjątkowo jej kwietniowe święto będzie miało zupełnie inny wymiar.

Małgorzata Rozenek każdego roku przed Wielkanocą szykowała się wraz z rodziną do podróży. Gwiazda przyzwyczaiła się do wyjazdowego świętowania, jednak w tym roku Małgosia postawiła na domowe ognisko i święta w rodzinnym domu wśród swoich bliskich. W rozmowie z tabloidem gwiazda TVN wyjawiła swoje zaskakujące plany na tegoroczne święta.

Rzeczywiście zawsze na święta wyjeżdżam, jednak wyjątkowo w tym roku z całą rodziną tegoroczne święta spędzam w domu bo mam tylko dwa dni wolnego. W sobotę razem z mężem i rodzicami pójdziemy do kościoła ze święconką, a potem na uroczysty obiad. Świąteczne śniadanie również będzie u mnie w domu, mam nadzieję, że dołączy do nas teściowa – zdradza

Czy Małgorzata Rozenek maluje pisanki? Jak wyglądają jej przygotowania do świąt. Czy synowie dziennikarki angażują się w przygotowania do świętowania? Jaka jest Wielkanoc w jej domu?

Żółta, radosna , świąteczna, synowie uwielbiają malować pisanki. Pewnie nie będą one oryginalne bo robimy je w tradycyjny sposób, barwiąc jajka w łupinach cebuli, a potem skrobiąc wzory igłą. Cały mój dom jest ozdobiony pisankami, kurczakami i królikami. Nigdy nie pozwolę sobie odebrać przywileju udekorowania święconki, ale w tym roku mam dylemat. Od dłuższego czasu nie jemy w domu mięsa. Nawet moich rodziców udało mi się namówić do zmiany diety, zastanawiam się więc czy iść za głosem swoich przekonań, czy zgodnie z tradycją włożyć do koszyczka kawałek mięsa – zdradziła Małgorzata

Małgorzata Rozenek uwielbia krzątać się w kuchni, czy gwiazda samodzielnie przygotuje zatem świąteczne potrawy? Czy może liczyć na pomoc rodziców?

Moja mama nikogo nie dopuszcza do swojej kuchni. Oświadczyła mi kiedyś, że dopóki jest zdrowa będzie tam niepodzielnie w kuchni rządzić. Ja zabezpieczam rodziców w desery, w tym roku będzie to pieczony sernik i makowiec, ale przyznam się, że zamawiam je z zaprzyjaźnionej cukierni.

Małgorzata Rozenek jest obecnie w ogromnym wirze pracy, rozpoczęła nowe projekty, jak również napisała świetną książkę o tematyce In Vitro. Co mówi o swoich najbliższych planach?

Niebawem ruszam z moimi nowymi projektami biznesowymi. Zbliża się także premiera mojej nowej książki o In Vitro z cyklem wykładów. Włożyłam w to mnóstwo pracy, rozmawiam w książce z przeciwnikami jak i zwolennikami metody In Vitro, udało mi się również porozmawiać w tym temacie z zakonnikiem, bardzo mądrym człowiekiem.

Czy w takim pędzie prezenterka ma czas dla rodziny i zdrowy sen, ile godzin śpi gwiazda TVN?

Wbrew pozorom śpię bardzo długo i bardzo tego pilnuję bo dzięki temu mam siłę i energie aby zmierzyć się ze wszystkimi projektami, łącznie z najważniejszym – moją rodziną.

To będą cudowne rodzinne święta

 

Małgorzata Rozenek doczekała się odpowiedzi od zdenerwowanego księdza. Zupełnie zmienił śpiewkę!

Sprzedaż mieszkania, długi… Książka Małgorzaty Rozenek o in vitro to zbiór poruszających historii i apel do Polek

Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×