Szukaj

Internautka krytykuje Rozenek i uderza w Henia. Poszło o wybory. Gwiazda odpowiada z klasą

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek po raz kolejny została skrytykowana przez jedną ze swoich obserwatorek. Internautka oburzyła się podpisem do zdjęcia sprzed lokalu wyborczego. Swoim komentarzem uderzyła w Henia. Gwiazda odpowiedziała krótko i dosadnie. 

Małgorzata Rozenek zaledwie kilka tygodni temu została mamą po raz trzeci. Życie gwiazdy TVN i jej męża Radosława kręci się teraz wokół ich syna Henia. Chłopiec jest ich oczkiem w głowie, a rodzice nie mogą nacieszyć się wspólnymi chwilami. Na ich profilach społecznościowych codziennie pojawiają się  nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać uroczego noworodka.

Odkąd Henryk pojawił się na świecie, profile społecznościowe świeżo upieczonych rodziców zmieniły się w albumy z rodzinnymi kadrami. Małgosia i jej mąż chętnie opowiadają o pierwszych dniach spędzonych z synkiem i pokazują kulisy swojego rodzicielstwa. Gwiazda nie ukrywa przed fanami, że nie zawsze jest łatwo i czasami odczuwa zmęczenie, ale przede wszystkim razem z mężem pokazuje, że kolejny syn jest ich spełnieniem marzeń.

Małgorzata Rozenek mierzy się z hejterką: odpowiedziała z wielką klasą

Pod każdym postem, na którym pojawia się mały Henio, aż roi się od komplementów. Nie można się dziwić obserwatorom gwiazdy, bo ten maluch jest niezwykle uroczym bobasem. Pod najnowszymi zdjęciami prezenterki znajdziemy też całą masę komplementów dotyczących jej figury. Gwiazda w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży i zaledwie kilka dni po rozwiązaniu zaprezentowała fanom swoją zgrabną figurę.

Niestety pod postami Rozenek pojawiają się też słowa krytyki. Małgosia, jednak jak nikt potrafi sobie radzić z uszczypliwością i kąśliwymi uwagami internautów.

Małgosia i jej mąż podobnie, jak inne gwiazdy pochwalili się zdjęciami z lokalu wyborczego. Małżonkowie zagłosowali na swojego kandydata, a opis pod ich zdjęciem jednoznacznie zasugerował, kogo poparli w tych wyborach. Nie spodobało się to jednej z internautek, która nie omieszkała skrytykować prezenterki.

Matko! Przestaje obserwować. Widocznie chce Pani, aby Henio uczył się w szkole, jak się masturbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd – komentuje oburzona fanka.

Gwiazda odpowiedziała w bardzo dosadny sposób i krótko skwitowała komentarz internautki.

Skąd Wy bierzecie te bzdury? Powtarzane jak legendy o czarnej Wołdze – odpisała Rozenek.

Odpowiedzi niestety się nie doczekała.


Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybory prezydenckie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×