Tylko Królowa życia mogła tak skomentować synka Rozenek. Długo nie czekała na odpowiedź

Małgorzata Rozenek, Dagmara Kaźmierska

Małgorzata Rozenek, Dagmara Kaźmierska

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na komentarz Dagmary Kaźmierskiej pod zdjęciem Henia. Co napisała Królowa Życia? Co na to Radosław Majdan?

Małgorzaty Rozenek jest wszędzie pełno, a energii można jej tylko pozazdrościć. W jednym z wywiadów zwierzyła się, że kocha życie i już ma taką naturę, że musi działać i zawsze jej się chce coś robić, poznawać nowe rzeczy, doświadczać i odkrywać. Nie tylko wyrosła na wielką gwiazdę show-biznesu i social mediów, ale do tego wszystkiego prowadzi bardzo udane życie rodzinne.

Razem z mężem, Radosławem Majdanem, wychowują trzech chłopców — dwóch starszych to owoc małżeństwa gwiazdy z Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy Henio to ich wspólny syn, który niedawno skończył roczek.

Gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej priorytetem, a w social mediach, oprócz postów promujących zawodowe projekty, królują te, na których Małgosia pokazuje swoich najbliższych. W poniedziałek uraczyła fanów pięknym familijnym portretem. Henio wygrywa — internauci są zachwyceni najmłodszym synem Rozenek. Pojawił się komentarz Dagmary Kaźmierskiej. Małgorzata odpowiedziała.

Dagmara Kaźmierska komplementuje Henia. Co odpowiedziała Rozenek?

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek jest mnóstwo rodzinnych ujęć, na których gwiazda pozuje z mężem, dziećmi, a nawet psami. W ostatnim czasie profil zdominował Henio. I nic dziwnego, bo maluch jest niezwykle uroczy. Minki są nie do podrobienia i za każdym razem rozczulają internautów. Tak było też i tym razem.

Małgorzata pochwaliła się zdjęciem, na którym Henryk, który po wyprawie do Szwecji zyskał pseudonim Svenson, próbuje hipnotyzować spojrzeniem.

Kochani, zaczynamy nowy tydzień, więc wysyłamy wam wszystkim całą masę pozytywnej energii. Svenson to nawet próbuje hipnotyzować spojrzeniem – napisała gwiazda.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów. Między innymi Heniem zachwyciła się Dagmara Kaźmierska. Królowa Życia nie mogła się powstrzymać i napisała:

No , mały jest nie do pobicia.

Na odpowiedź Małgorzaty długo nie musiała czekać. Rozenek w swojej odpowiedzi przywołała Radka Majdana:

Jak to mawia mój mąż, kiedy słyszy komplementy dla Henia, „niedaleko pada jabłko od jabłoni” – zażartowała.

Zdaje się, że ta riposta spodoba się tacie Henia.


Komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek

Komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek

Dagmara Kaźmierska skomentowała Henia

Dagmara Kaźmierska skomentowała Henia

Dagmara Kaźmierska w bikini

Dagmara Kaźmierska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×