Małgorzata Rozenek o zaburzeniach odżywiania. Gwiazda straciła na wadze, a fani ją krytykują. Nie obyło się bez mocnych ripost

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek została posądzona przez jedną z fanek o zaburzenia odżywiania. Gwiazda nie miała zamiaru przemilczeć sprawy i pokusiła się o bardzo dosadny komentarz. Co odpisała?

Małgorzata Rozenek od wielu lat bryluje w show-biznesie. Gwiazda od zawsze zachwycała zgrabną figurą. Fanki podziwiają jej kształty głównie ze względu na to, że urodziła trzech synów i nadal może się pochwalić talią osy. Dwa lata temu na świat przyszła jej najmłodsza pociecha, czyli Henio. Po tym, jak chłopiec dołączył do rodziny, jego mama zaczęła powoli wracać do formy. Wszytko pokazała w programie Rozenek cudnie chudnie.

Małgosia wprowadziła dietę, ale też zdecydowała się na całą serię zabiegów i zaczęła ćwiczyć. Na samym początku nie robiła tego regularnie, lecz z czasem aktywność fizyczna spodobała jej się do tego stopnia, że stała się nieodłącznym elementem codzienności. Samochód zamieniła na rower, a jej dzień zaczyna się na siłowni. Nawet podczas wakacyjnych wyjazdów nie odpuszczała treningów.

Małgorzata Rozenek o zaburzeniach odżywiania. Co odpowiedziała fance?

Gwiazda z pobytów na sali treningowej uczyniła wręcz swój rytuał. Każdego ranka wita się z fanami na Instagramie w sportowym stroju i nagrywa krótkie filmiki, na których można zobaczyć, jak wyciska z siebie siódme poty, by wyglądać doskonale. Efekty jej metamorfozy widać gołym okiem, a pomimo tego, że zawsze była szczupła, to po miesiącach ćwiczeń jej ciało jeszcze bardziej się wysmukliło.

Fani celebrytki są tym wyraźnie zaniepokojeni, a w komentarzach pod jej postami pojawiły się twierdzenia, że zbyt mało je i za dużo ćwiczy. Małgosia nie zostawiła tego bez echa.

Nigdy nie jadłam więcej niż teraz. A wzmocnione ćwiczeniami ciało, daje też siłę dla duszy – napisała w sieci.

Jedna z internautek poszła o krok dalej i zarzuciła Rozenek, że ta ma zaburzenia odżywiania. W opisie przytoczyła swoją historię, a jej słowa bardzo zirytowały gwiazdę stacji TVN.

Raz jem więcej, raz jem mniej, ale jedno jest pewne: na bank nie głoduję. To, że Pani miała problemy i zaburzenia odżywiania, to realnie smutne i trzymam za Panią kciuki. Ale proszę nie projektować na mnie swoich lęków – odpisała.

Małgosia rzeczywiście dzięki intensywnym ćwiczeniom osiągnęła formę życia. Gwiazda przyznała, że ćwiczy aż sześć razy w tygodniu, a od treningów odpoczywa jedynie w niedzielę. Jest naprawdę zdeterminowana w swoim postanowieniu.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×