Małgorzata Rozenek zdradziła tajniki figury i zapowiedziała nowy projekt. Lewandowska i Chodakowska są zagrożone? [WIDEO]

Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska

Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska

Małgorzata Rozenek opowiedziała nam o swojej figurze. Przy okazji rzuciła światło na nową inicjatywę. Będzie w stanie pokrzyżować plany znanym trenerkom?

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych influencerek. Żona Radosława Majdana ostatnio zaczęła mocno dbać o wygląd i zdrowie. Pod koniec kwietnia wszyscy mogliśmy obserwować jej zmagania na obozie Anny Lewandowskiej. Teraz opowiedziała naszej reporterce o swojej figurze i przyszłych planach związanych ze sportem.

Małgorzata Rozenek o swojej figurze i planach

Małgosia wyznała reporterce Jastrząb Post, że od czasu zakończenia obozu u Lewandowskiej cały czas trenuje. Ponadto ma wyznaczone sportowe cele, których zamierza się trzymać.

Ja od czasu obozu Ani Lewandowskiej jestem w ostrym treningu cały czas. Bardzo dobrze mi to robi. Teraz jest na to mój moment, moja potrzeba. Bardzo się zainspirowałam na obozie. W Healthy Clubie masz opiekę nie tylko, jeśli chodzi o trening. Całe 24 godziny są przemyślane w jakimś celu. To jest kwestia żywienia, odpoczynku, regeneracji, fizjoterapii. Każdy dzień masz zaplanowany i to bardzo pomaga w takiej chęci utrzymywania dobrego samopoczucia i ciała w treningu. Ja teraz mam swoje sportowe cele i chce je zrealizować.

Influencerka, jak się okazało, na poważnie myśli nad nowym projektem, dzięki któremu zmobilizuje do aktywności Polki. Nie zamierza jednak konkurować z zawodowymi trenerkami, co wyraźnie podkreśliła w rozmowie z nami. To zresztą nie koniec jej dalekosiężnych planów biznesowych. Gwiazda jest teraz w trakcie tworzenia platformy, która będzie poświęcona zagadnieniom, takim jak macierzyństwo i perfekcyjny dom.

My już mamy takie coś przygotowane. Ja jestem w trakcie tworzenia swojej platformy internetowej, która będzie się składała z różnych cegiełek, z różnych działów. Niedawno odpaliliśmy macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek, za chwilę odpalamy perfekcyjny dom. Tworzymy i w konsekwencji w ciągu kilku miesięcy też dojdzie trening, ale to absolutnie nie na zasadzie osoby, która chce konkurować z zawodowymi trenerkami, tylko żeby pokazać, jak ważny jest to element życia każdej kobiety.

Skorzystacie z porad Małgorzaty?


Radek Majdan i Małosia Rozenek. Fota na urodzinki Radka

Radek Majdan i Małosia Rozenek. Fota na urodzinki Radka

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Komentarze

 • Gośćlila pisze:

  Rzygac mi się od już od rozenkowej, za dużo jej. Dajcie te wszystkie portale już spokój bo odechciewa się internetu

 • Gość pisze:

  Taka kobieta może być tylko autorytetem dla drugiej takiej samej.Uroda przemija a prawdziwe piękno jest w człowieku.Jest tyle DAM w polskim show bussinesie które posiadają to piękno w jego pełnym wydaniu ale wcale nie muszą tego eksponować bo to samo bije po oczach i to bez retuszu, kasy i specjalnego lansowania.

 • Gość pisze:

  W tym wieku powinna już uważać ,takie ostre tępo może zaszkodzić .A co do ciuchów to prawda koszmarki !

 • Gość monika pisze:

  Ty swojego dzidziusia nie wychowujesz,opiekunka to robi i chcesz innych pouczać jak zyc😂

 • Gość pisze:

  Największym celem w życiu teraz obecnie Majdanowej, było to żeby zaistnieć w tv, i teraz musi niestety zapi******ć. Chciała takiego życia to mam. Gratulacje

 • Gość pisze:

  Majdan ty sie obudź, jak Rozenkowa sie zestarzeje to bedzie wielką starą zmorą wrzeszczącą bo dla niej liczy się przewaznie jej uroda.Wspołczuje.

 • Gość Toja pisze:

  Nie skorzystam z jej rad w żadnej kwestii.Ciagle wymyśla coś nowego ,nic właściwie nie robi bo dziesięć srok za ogon ciągnie.A wszystko byleby kasa płynęła.Najbardziej chciwa osobą w świecie celebrytów i najbardziej zakłamana.

 • GośćJanka pisze:

  Ani piękna ani mądra. Taka harpia i stara blacharz w jednym! W jej butique są koszmarne ciuchy! Byłam i stwierdzam dno , dramat !!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×