Małgorzata Rozenek w odważnym wpisie eksponuje niedoskonałości swojej figury. Komentarze od fanów zapamięta na długo

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek odniosła się w sieci do niedoskonałości swojej figury. Gwiazda pokazała zdjęcia, a internauci ruszyli z komentarzami. Co piszą pod nową publikacją gwiazdy. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Na samym początku wzbraniała się przed tym, by mieć własny profil, ale szybko okazało się, że ta forma kontaktu z fanami bardzo jej odpowiada. Prowadząca kultowe formaty stacji TVN szybko zgromadziła wokół siebie sporą społeczność. Jej poczynania śledzi obecnie ponad 1,4 mln fanów, a ta liczba stale rośnie. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ codziennie dostarcza świeżych informacji na swój temat. Chętnie publikuje nowe zdjęcia i dodaje mnóstwo filmików.

Latem bardzo skrupulatnie relacjonowała rodzinną wyprawę kamperem do Skandynawii. Razem z mężem, dziećmi i psami spędzili trzy tygodnie w urokliwej Szwecji. Fani jeszcze chętniej zaglądali wówczas na jej profil i stwierdzili, że nagrania z wakacji Majdanów oglądało się jak niezły serial.

Małgorzata Rozenek o swoich niedoskonałościach

Małgosia w sieci dodaje też mnóstwo zdjęć swoich stylizacji. Zwłaszcza, teraz gdy promuje własną markę odzieżową Mrs. Drama. Firma jest na rynku od niedawna, ale ubrania, które tworzy gwiazda, cieszą się sporą popularnością wśród fanów. Ostatnio jednak wpisy Rozenek w sieci nie mają dobrej passy. Najpierw jedna z amerykańskich tiktokerek zarzuciła jej nieudolny retusz, a później internauci skrytykowali buty gwiazdy.

W najnowszej publikacji Małgosia na przekór krytyce na swój temat sama postanowiła odnieść się do niedoskonałości, z jakimi się zmaga. Gwiazdy coraz częściej pokazują, że nie są idealne i mają różne kompleksy. Ostatnio zrobiła to Ewa Chodakowska, a teraz gospodyni programu Projekt Lady w odważnych słowach skomentowała własne nogi. Stwierdziła, że są chude i krzywe.

Może chude, może krzywe, ale pewnie niosą mnie przez świat, najlepiej w dzwonach, całuje Was z planu Projektu Lady i szczerze przyznam: kocham te dziewczyny. Wy też je pokochacie obiecuje.

Odważne słowa Małgosi wywołały szereg komentarzy internautów. Jej wpis spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem, a wiele fanek przyznaje, że zazdrości jej nóg.

  • Nie ważne czy są chude czy krzywe , najważniejsze jest to,że są zdrowe. Każdy ma nogi takie jakie ma.
  • No sama bym chciała mieć takie chude i krzywe.
  • Pani Małgosiu nogi piękne.
  • Takie nogi to wygryw.
  • Gratuluję dystansu i celnej riposty.

Małgosia na zdjęciach ma na sobie czarne dzwony z wysokim stanem podkreślające jej sylwetkę i elegancką czarną koszulę w kropki. Naszym zdaniem wygląda znakomicie, a jej wpis pokazuje, że nie przejmuje się krytyką.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×