Szukaj

Małgorzata Rozenek skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Znała ich lepiej niż ktokolwiek inny

Małgorzata Rozenek, Antek Królikowski, Julia Wieniawa

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała głośne rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Czy brakuje jej podwójnych randek z młodszą parą? Jak obecnie wygląda jej kontakt z gwiazdami?

Małgorzata Rozenek-Majdan wyrosła w naszym kraju na topową gwiazdę. Na każdej imprezie, na której się pojawia blaskom fleszy nie ma końca. Nic więc dziwnego, że jej opinia w świecie show-biznesu bardzo się liczy. Jaki kilkukrotna rozwódka doskonale wie, jak bolesne bywają rozstania, w związku z czym zapytana została ostatnio przez dziennikarkę Party, co sądzi o rozstaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego:

Staram się nie wypowiadać na temat związków innych ludzi, ich życia. Kibicuję i Julce i Antkowi. Na pewno są szczęśliwi w tej sytuacji, w jakiej się znaleźli. Nie potrzebują na pewno kolejnej osoby, która będzie się wypowiadać na temat ich życia – wyjaśniła.

Pytanie w tym przypadku jest jak najbardziej uzasadnione. Gosia z Radosławem często chadzali na wspólne kolacje z młodszymi gwiazdami i nigdy nie ukrywali, że darzą się wielką sympatią. Mimo że podwójne randki z młodszą parą nie są już możliwe, kontakt nie urwał się i razem z mężem chętnie spotykają się zarówno z aktorką, jak i aktorem:

I z Julką, i z Antkiem dalej się spotykamy. Już takie sytuacje miały miejsce – dodała.

Przypomnijmy, że Wieniawa i Królikowski rozstali się w listopadzie ubiegłego roku. Ich związek przetrwał dwa lata i rozkwitał na oczach całej Polski. Choć rozstanie było dla nich z pewnością trudne, po kilku miesiącach oboje ułożyli sobie życie na nowe. Antek przyznał ostatnio, że jego serce znów jest zajęte, a Julka zadebiutowała na imprezie z nowym partnerem podczas imprezy Dawida Wolińskiego w zeszłym tygodniu. Wybrankiem jej serca okazał się znany Polakom z The Voice Of Poland muzyk Alek Milwiw-Baron.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć gwiazdom wszystkiego najlepszego i dużo miłości ze strony drugiej połówki.

Zobacz:

Zobacz:

Zobacz:


Julia Wieniawa i Antek Królikowski – ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Julia Wieniawa wtulona w Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa wtulona w Antka Królikowskiego

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×