Szukaj

Małgorzata Rozenek chwali się główną rolą u Patryka Vegi. „Będzie o tym głośno”. Kogo zagra?

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega

Małgorzata Rozenek zagra w filmie Patryka Vegi. Gwiazda zdradziła, w jaką rolę się wcieli i opowiedziała o nowym projekcie. Co wyjawiła?

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, Henia. Gwiazda długo nie cieszyła się jednak urlopem macierzyńskim. Już dwa tygodnie po porodzie zagościła na planie programu Projekt Lady, potem skupiała się na kolejnych służbowych zobowiązaniach.

Gdy kilka tygodni temu media obiegły informacje o tym, że Rozenek spotkała się z Patrykiem Vegą, kolorowa prasa zaczęła podawać informacje na temat ich współpracy. Zresztą nie po raz pierwszy. Małgorzata już w zeszłym roku mówiła, że wystąpi w jednym z filmów reżysera. Nie mogla jednak zdradzać szczegółów:

Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła.

Małgorzata Rozenek o roli w filmie Patryka Vegi. Kogo zagra?

Wygląda na to, że nadszedł odpowiedni moment, by Rozenek mogła opowiedzieć o swoim nowym projekcie. W rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że bardzo szanuje Patryka Vegę. Dodała, że produkcja filmu, w którym się pojawi, jest ogromnym przedsięwzięciem:

Bardzo się cieszę na naszą współpracę i myślę, że będzie o tym głośno. Nie, ja jestem przekonana, że będzie. To będzie bardzo spektakularny film. Planujemy w wielu lokalizacjach kręcić, wszystko zależy od pandemii.

Chociaż gwiazda nie ma aktorskiego wykształcenia, w produkcji zagra jedną z głównych ról. Już się do tego przygotowuje:

Będę jedną z głównych postaci. Przechodzę szkolenie aktorskie. Często nie docenia się pracy modelek, a nie jest to łatwa praca. Podobnie jest z aktorkami. Dopiero teraz to widzę. To tak bardzo angażująca praca.

Małgorzata Rozenek powiedziała, że nie zagra postaci podobnej do siebie. Sama charakteryzacja zajmuje około trzech godzin i dzięki niej zmienia się nie do poznania.

Jesteście ciekawi jak wypadnie przed kamerami?


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek przed studiem Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×