Wirtualna Polska

To już oficjalne. Małgorzata Rozenek z nowym programem. Takiego formatu w TVN jeszcze nie było

To już oficjalne. Małgorzata Rozenek z nowym programem. Takiego formatu w TVN jeszcze nie było

Małgorzata Rozenek, program w TVN

Małgorzata Rozenek została gwiazdą nowego programu TVN, o czym poinformowała na Instagramie. Takiego formatu na antenie stacji jeszcze nie było. Będzie hit na miarę Perfekcyjnej pani domu?

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą. Wraz z Radosławem Majdanem powitali na świecie synka, Henia. Gwiazda bardzo szybko wróciła do pracy. Już dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie Projektu Lady i od tego momentu nie zwalnia tempa.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małgorzata nie tylko prowadzi konto na Instagramie, ale także bierze udział w nowych projektach. Występuje w filmach, pojawia się na planach kampanii reklamowych i nagrywa program Rozenek cudnie chudnie, który wiosną pojawi się na antenie TVN. Niedawno media obiegły jednak informacje, że losy produkcji stanęły pod znakiem zapytania.

Super Express donosił, że gwiazda przestała wstawiać zdjęcia z ćwiczeń, nie pokazuje się też w strojach, które odsłaniają jej figurę. Częściej pojawia się w swetrach, luźnych bluzach i kurtkach. Tabloid sugerował, że cały projekt spalił na panewce:

Jedno jest pewne, jeśli Rozenek „cudnie” nie schudnie, z programem może się raczej pożegnać — czytamy w tabloidzie.

Małgorzata Rozenek z nowym programem w TVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozenek bardzo długo nie komentowała doniesień kolorowej prasy na temat nowego programu. W piątek na Instagramie dodała jednak zdjęcia, w których opisie rozprawiła się z plotkami — ku radości fanów oficjalnie potwierdziła, że show powstaje. Pokazała dwie fotografie zrobione w lustrze, na których pozuje w sukience. Zdradziła, że tak ubrała się na finał show:

Dzień dobry. Ślę Wam dobrą energię z planu finałowego odcinka „Rozenek cudnie chudnie”. Coś tam, ta Rozenek schudła. Nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku.

Gwiazda w dalszej części wpisu napisała, że dziś wieczorem, gdy tylko Henio zaśnie, wybierze się na masaż:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 Kochani, życie nas nie rozpieszcza, więc rozpieśćmy się sami. Mój sposób to masaż i postanowiłam dziś wieczorem, po tym jak Henryk Jan #dzidziuśmajdana pójdzie spać, taki sobie zafundować. A Wasze sposoby? Może się czymś zainspiruje. Miłego dnia Pączuszki i cały czas sobie powtarzajcie (ja tak robię) jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie spokojniej – dodała Małgorzata Rozenek.

Wirtualna Polska

Przemiana gwiazdy zachwyciła jej fanów. W komentarzach piszą, że wygląda doskonale:

  • No wow. Jest pięknie.
  • Jestem ciekawa programu. Pięknie Pani wygląda.
  • Dobra energia zawsze się przyda. Relaksuję się biegając. Wygląda Pani obłędnie.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Małgorzata Rozenek prezentuje się świetnie.

O czym będzie program Rozenek cudnie chudnie?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To pierwsza tego typu produkcja w historii TVN. Zobaczymy w niej, jak Małgorzata walczy o powrót do formy po porodzie. Gwiazda przetestuje najnowsze sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów. Nie tylko będzie stosować dietę i regularnie uczęszczać na siłownię, ale też podda się serii zabiegów, które mają na celu przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Rozenek na własnej skórze przekona się, ile warte są sposoby rekomendowane przez kliniki piękna.


Małgorzata Rozenek podczas finału programu

Małgorzata Rozenek podczas finału programu "Rozenek cudnie chudnie"

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
m_rozenek_131239109_172268267958786_6313142197231148384_n Małgorzata Rozenek - Vogue

Małgorzata Rozenek - Vogue

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×