Szukaj

Małgorzata Rozenek to fenomen. TVN już przygotował dla niej nowy program. Mówi się o sześciocyfrowym wynagrodzeniu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zostanie gwiazdą nowego programu TVN. Pod okiem specjalistów zrzuci nadprogramowe kilogramy po ciąży. Na jej konto wpłynie spora kwota. Ile zarobi?

Niedawno Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą. Powitała na świecie Henia, pierwsze dziecko Radosława Majdana. Perfekcyjna dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy: gości na planie Projektu Lady, bierze udział w eventach, udziela wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że pojawienie się dziecka dopełniło rodzinę:

Pojawienie się dziecka bardzo zmienia życie i wszystko to, co się dzieje. U nas też się zmieniło, ale to bardzo dopełniło naszą rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi, bo Henryk wniósł bardzo dużo radości i czujemy, że nasza rodzina jest taka kompletna, pełna. Mamy trzy psy, troje dzieci. Ta trójka jest dla nas bardzo szczęśliwa – powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek dostanie nowy program. Jaki?

Małgosia w wolnych chwilach ćwiczy. Gdy tylko dostała zielone światło od lekarzy, zrobiła pierwszy trening pod okiem profesjonalisty. Wie, że to dopiero rozgrzewka — do zrzucenia pozostało jej jeszcze dziesięć kilogramów. Zapał świeżo upieczonej mamy jednak nie gaśnie. Regularnie dzieli się z internautami fragmentami swoich zmagań.

Prawdopodobnie wkrótce będzie miała jeszcze większą motywację. Jak donosi Super Express, Małgorzat Rozenek będzie chudnąć na oczach całej Polski. Przed porodem dostała ciekawą propozycję od TVN, o której szczegółach opowiada informator tabloidu:

To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to „Rozenek cudnie chudnie”. Premiera zaplanowana jest na luty — zdradza osoba z produkcji.

Format będzie się składać z ośmiu odcinków. Chociaż zdjęcia mają ruszyć jesienią, Rozenek zaczęła już przygotowania i swoje postępy rejestruje telefonem. Być może te nagrania zostaną wykorzystane później w programie:

W programie będą nie tylko profesjonalne kamery. Pojawią się także fragmenty nakręcane w formie vloga — dodaje informator tabloidu.

W każdym odcinku oprócz ćwiczeń Małgorzata Rozenek będzie podawać przepisy na niskokaloryczne posiłki. Super Express donosi, że gwiazda nie tylko schudnie, ale także zarobi. Podobno na jej konto wpłynie aż 500 tysięcy złotych.

Będziecie oglądać?


Małgorzata Rozenek poprawia brzuch

Małgorzata Rozenek poprawia brzuch

Małgorzata Rozenek podczas ćwiczeń

Małgorzata Rozenek podczas ćwiczeń

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

Małgorzata Rozenek wróciła do treningów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×