Małgorzata Rozenek ma dom za granicą. Nigdy się nimi nie chwaliła, a tu takie luksusy. Nie jest to jedyna taka posiadłość

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek buduje nowy dom. Spełni jedno z marzeń swoich dzieci. Nie jest to jednak pierwsza posiadłość gwiazdy i jej męża, Radosława Majdana. Mają m.in. willę w Tajlandii. Jest luksusowa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w zeszłym roku powitali na świecie Henia. Uroczy chłopiec co jakiś czas pojawia się w social mediach znanych rodziców. Każde zdjęcie, na którym pozuje w kadrze, błyskawicznie zyskuje mnóstwo polubień. Dziecko nie jest jedyną rewolucją w życiu małżonków. Aktualnie są w trakcie budowy nowego domu.

Rozenek i Majdan chcą stworzyć swoje wymarzone miejsce w Konstancinie pod Warszawą. Zamieszkają tam razem z dziećmi: Heniem, a także Stanisławem i Tadeuszem, synami Małgorzaty i Jacka Rozenka, z którymi Radosław świetnie się dogaduje. Przez pandemię koronawirusa pojawiły się pewne komplikacje, a prace nieco się opóźniły.

Małgorzata Rozenek o nowym domu. Nie jest to jej jedyna posiadłość

Rozenek wie, jak powinny wyglądać jej wymarzone cztery kąty. Zdaje sobie sprawę z tego, że ta wizja może się nieco zmienić, o czym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Dokładnie wiem, co chcę, ale to jest tak, że człowiek sobie myśli, że coś chce. To jest tak, jak projektujesz swoje ubrania. Wiem, co chcę, a potem siadasz w szwalni ze wszystkimi konstruktorami, z paniami, które to szyją i każda osoba specjalizuje się w innym rodzaju tkaniny. Inna osoba przygotowuje jeans, inna przygotowuje bawełnę, inna dzianiny i tak samo jest z projektowaniem. Ja sobie mówię, że chciałabym, żeby było tak, a potem architektka mówi – ale to, to i to. Ja mam to szczęście, że pracuję z uznanymi nazwiskami w swojej branży, ale przede wszystkim z osobami, które robią piękne projekty.

Małgorzata Rozenek w jednym wywiadzie zdradziła, że tuż obok domu będzie się znajdować basen. O to poprosiły ją dzieci:

To był warunek moich dzieci, bo uwielbiają wodę. Powiedziały, że jak budować dom, to tylko z basenem. W lato będzie się przy nim miło spędzało czas – cytuje wypowiedź gwiazdy Rewia.

Z kolei gwieździe zależało na dużej garderobie dla niej i Radosława Majdana:

Dla mnie to ważne miejsce. Przez kilka lat szukaliśmy dla siebie miejsca i wszystkie domy, jakie oglądaliśmy, nie miały odpowiednio dużej garderoby. One z reguły są wielkości szaf. Wzięliśmy więc sprawy w swoje ręce i teraz będę miała własną dużą przestrzeń na ubrania. Mój mąż również, bo on potrzebuje niemal tak dużej garderoby jak ja.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już właścicielami kilku nieruchomości za granicą. Rewia przypomina, że wśród nich jest luksusowa willa w Tajlandii o wartości miliona złotych. Gwiazda w jednym z wywiadów nie ukrywała, że w ten sposób zabezpiecza przyszłość swoją i dzieci:

Mam dzieci, myślę o nich i o tym, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Takie nieruchomości za granicą są na pewno miłe, ale to głównie inwestycje. Dopiero teraz zajmę się tym, żebyśmy my mieli dom, o jaki nam chodzi.

Czekamy więc na efekt końcowy.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Designe

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w biżuterii Zo Zo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×